MENU

семінар "Земельне законодавство України"

16.12.2002

28-29 жовтня 2002 року в м. Харкові буде проведено семінар "Земельне законодавство України" за участю провідних спеціалістів державного комітету по земельних ресурсах України, науковців та адвокатів, що мають досвід захисту земельних прав громадян та юридичних осіб.

До участі в семінарі запрошуються юристи, що працюють в органах державної влади та місцевого самоврядування, неурядових організаціях, судді, працівники прокуратури а також юрисконсульти суб’єктів господарської діяльності Харківської, Полтавської, Сумської, Чернігівської, Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.

Організатори семінару оплачують проїзд (за наявності оригіналів квитків), проживання та харчування учасників. Заявки на участь в семінарі просимо надсилати за адресою: 61002, м. Харків, ХМГО "ЕкоПраво-Харків", ас 10479, e-mail: [email protected] або за телефоном: (0572) 191-021.

Учасникам семінару будуть надіслані офіційні запрошення, які є підставою для оплати проїзду, розміщення в готелі та харчування. Більш детальна інформація міститься на сайті http://ecopravo.kharkov.ua

Семінар проводиться Харківською міською громадською організацією "ЕкоПраво-Харків" в рамках Проекту регіональних навчальних програм, який адмініструється Академією Сприяння Освіті (AED) за фінансової підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).

 Поділитися