MENU

Подібні статті

Україна передала до МКС інформаційне повідомлення щодо злочинів проти журналістів у КримуУкраїна подала до ЄСПЛ нову заяву проти РФУкраїна оскаржила повноваження російської делегації у ПАРЄЄСПЛ розпочне розглядати справу «Україна і Нідерланди проти Росії» наступної осеніУкраїна: МФПЛ і партнери вітають довгоочікуваний крок МКС до розслідування злодіяньУкраїна порушила право на свободу релігії – ЄСПЛЗапитання та відповіді: Україна / МКСУкраїна як «наше»Україна потребує нових законів щодо сурогатного материнства – Людмила Денісова (ВІДЕО)Україна є «частково вільною» – Freedom HouseЗа 6 років збройного конфлікту на Донбасі Україна втратила понад 13 тисяч людейУкраїна на третьому місці за кількістю скарг проти неї до ЄСПЛДід із банкою меду: Чому Україна, імовірно, обміняла невинуватогоЄСПЛ: Україна має сплатити компенсацію російському опозиціонеруРосія в ЄСПЛ: Крим не анексувала, а докази підробили Україна та ЗахідЧому Україна рухається в ЄС, а судді і прокурори залишаються в радянському минулому?!Україна виплачуватиме компенсації за зруйноване житло на сході, виставляючи рахунки РФРосію повертають до ПАРЄ — Україна йде?Міжнародний день біженців: Україна знову видає політемігрантів. (ВІДЕО прес-конференції)Україна видає політемігрантів – вже за нової влади (ПРЕС-АНОНС)

"Волю слову!" Звернення блоку Вiктора Ющенка "Наша Україна"

15.04.2004 |

Спiввiтчизники!

Блок Вiктора Ющенка "Наша Україна" висловлює солiдарнiсть i пiдтримку журналiстам, якi оголосили акцiю протесту "Волю слову!".

Сьогоднi в незалежнiй Українi влада переслiдує свободу слова ще брутальнiше за царську охранку, яка забороняла творити Тарасовi Шевченку.

Режим вдається до полiтичного та економiчного терору проти ЗМI, порушує конституцiйнi права громадян на свободу слова та отримання iнформацiї.

Клану Кучми-Медведчука-Януковича не потрiбнi незалежнi об’єктивнi ЗМI, якi правдиво iнформують про подiї у державi. Цим "дiячам" не потрiбнi свiдомi громадяни, якi мають власну позицiю. Влада вiдчуває страх та безсилля, коли люди втрачають залежнiсть вiд її манiпуляцiй i починають приймати самостiйнi зваженi рiшення.

Режим використовує засоби масової iнформацiї для поширення своїх чорних iнформацiйних технологiй, i тому вiн безжально знищує останнi бастiони демократiї та свободи слова в Українi. Нинiшня влада, на совiстi якої запеклася кров Георгiя Ґонґадзе, Iгоря Александрова, iнших журналiстiв, не збирається зупинятися.

За останнiй мiсяць в Українi влада провела масштабну "зачистку", в результатi якої було викинуто з ефiру радiо "Свобода", розгромлено радiо "Рокс" та "Континент", де мовили "Свобода", ВВС, "Громадське радiо", "Нiмецька хвиля", закрито газету "Сiльськi вiстi". Сьогоднi влада знищує останнє опозицiйне видання на Донеччинi — "Остров" i намагається позбавити лiцензiї єдиний в Українi незалежний вiд влади "5 канал" телебачення.

Спiввiтчизники! Згадайте, коли ви востаннє бачили в ефiрi телеканалiв вiдкриту дискусiю за участю представникiв опозицiї, скажiмо Вiктора Ющенка чи Юлiї Тимошенко, Олександра Мороза...

Влада боїться вiдвертої публiчної розмови з опозицiєю. Вона боїться народу i робить усе, щоб подавити будь-якi прояви вiльнодумства: за вказiвкою вищих державних керiвникiв убивають i калiчать чесних журналiстiв i полiтикiв, спецслужби прослуховують телефони громадян, стежать за ними i в Українi, i за кордоном, втручаються у приватне життя.

Радiо "Континент", радiо "Рокс", "Свобода", газета "Остров", "Сiльськi вiстi", "5 канал"... Хто буде наступним?

Сьогоднi кожен повинен дати собi вiдповiдь на питання: чи хоче вiн жити в просторi без правди i честi, де всi ходять по однiй лiнiйцi i одностайно в усьому пiдтримують "великих вождiв". Настав час сказати НI диктатурi, яка випалює кисень незалежної думки, створюючи вакуум iнформацiї.

ЦЕНЗУРI — НI!

 Поділитися