MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Представники "донецької групи" напередодні президентських виборів вирішили наростити телевізійні м’язи, запустивши в загальноукраїнський ефір три нові телеканали — КТМ, IVK і НТН, — повідомляє інформаґенція Оглядач

21.09.2004    джерело: (“Поступ”, м. Львів, 31 липня 2004 р. )
Щоправда, керівництво цих телеканалів категорично заперечує зв’язок із Донецьком і не бажає називати своїх власників.

Наразі відомо, що нові кабельні канали IVK і КТМ очолюватиме генеральний продюсер Ганна Безлюдна, яка раніше працювала керівником інформаційно-аналітичної служби на "Інтері". Вона стверджує, що КТМ буде інформаційно-публіцистичним каналом "для тих, хто звик ставити питання", в той час як IVK — розважальним каналом для молоді. Ці канали будуть загальнонаціональними і транслюватимуть їх через супутник та в кабельній мережі. Щоправда, КТМ буде також і в звичайному ефірі.

Як і КТМ, інформаційне мовлення буде здійснювати і канал НТН. На відміну від попередніх двох каналів, про які відомо мало, про НТН є набагато більше інформації. Так, відомо, що цей канал створено на основі київської телекомпанії ТБ-Табачук, яка свого часу програла частоту "5 каналу", який пов’язують із кумом Ющенка Петром Порошенком. Після невдалих судових розглядів ТБ-Табачук продали донецькому ТзОВ "Східінвестпром".

Донедавна "донецькі" контролювали лише два загальноукраїнські телеканали: ТРК "Україна" і КРТ (Київська Русь - Телебачення).

 Поділитися