MENU

Подібні статті

Юрій Дмитрієв став лауреатом премії «За права людини і верховенство права»Що таке приватність?Помер Юрій Орлов – засновник Московської Гельсінської групиЮрій Дмитрієв невинуватий і має бути звільнений«У нас є відео кожної секунди в кожній точці Майдану», — ЛуценкоЯ їду до мами, до своєї мами...Відкрите звернення до Генерального прокурора України Луценко Ю.В.До якого пекла українців персональні дані доведуть?Луценко пообіцяв депутатам приділити Кернесу "достатньо уваги"Прекратите преследования добровольцев!Дело "Луценко против Украины" Права людини в Україні 2014. Узагальнена доповідь правозахисних організацій. VI. Право на приватністьЮрій Литвин. 80-річчя.Рішення у справі «Луценко проти України»5. Право на приватністьПовернення додому. Василь Стус, Юрій Литвин, Олекса ТихийЦвяходер та кувалда – нова зброя харківської владиЮрій Чайка знайшов "ворогів народу"...Запровадження нових технологій стеження порушує право на приватністьЛуценко – на свободі!

Новий пластиковий паспорт не буде забезпечувати приватність

27.10.2005

Українська Гельсінська спілка з прав людини закликає Вас долучитися до інформаційної кампанії з вимогами забезпечити приватність при впровадженні нового пластикового паспорту громадянина України та підписатися під відкритим листом:

«Відкритий лист-звернення до Міністра внутрішніх справ та Прем’єр-міністра України щодо необхідності забезпечити приватність при запровадженні нового паспорта громадянина України» (http://helsinki.org.ua/index.php?id=1128526519)

Незважаючи на те, що впровадження цього паспорту за словами Міністра Юрія Луценко відкладається до виборів, ми вважаємо необхідним провести превентивну інформаційну кампанію та висловити наші зауваження до цієї ініціативи.

Пластикові посвідчення особи дійсно діють в певних країнах, але для до їх запровадження необхідно виконати наступні умови:

1.  прийняти Закон про захист персональних даних; виробництвом має опікуватися лише ДЕРЖАВНА структура; особа має мати можливість знати, які данні містить код картки та мати можливість їх змінити.

Щодо коду особи:

різні коди повинні використовуватися окремо, не допускається створення ЄДИНОГО коду для накопичення всієї інформації про особу; коди повинні використовуватися ЛИШЕ для тих цілей, для яких вони були створені;

їх використання повинне бути обумовлене в Законі про захист персональних даних.

Пан Міністр та Кабінет Міністрів в особі Прем’єра повинні почути голос громадськості! Ця ініціатива повинна запроваджуватися лише після обговорення, а Кабінет-Міністрів повинен впроваджувати запропоновану систему лише після відкритого обговорення з громадськістю та виконання вищевказаних вимог!

25.10.05

Надруковано з Майдану. http://maidan.org.ua/static/news/1130259119.html

 Поділитися