MENU

Подібні статті

1 квітня – головне за деньМоніторинговий візит до ДУ «Харківська виправна колонія № 43»31 березня – головне за день«Віртуальний номер» для мешканців тимчасово окупованих територійЮрій Дмитрієв подав скаргу до ЄСПЛНовий Інтернет-ресурс Харківської правозахисної групиПенсіонерка, свідок Єгови, журналіст – репресії у Криму триваютьБілорусь: Спроба суботнього протесту припинена силовикамиШтраф за повернення додому «Камінець дружби» як елемент для російської пропаганди?Рівень захворюваності на туберкульоз в Україні зменшується, але це не точноКрим: Кримського татарина засуджено до 6 років за участь у добровольчому батальйоніУ Криму незаконно утримують 109, на Донбасі – 267 українських громадян – ДенісоваОфіс Омбудсмана: У психоневрологичному пансіонаті порушують права підопічнихУ псевдореабілітаційному центрі на Київщині катували людей – НацполіціяВ’язнична медицина. Яку допомогу отримують хворі? (АНОНС)Доступ до інформації: правова перемога в Європейському суді з прав людиниПожежа під назвою «COVID-19»: ми самі підкидаємо дрова у це небезпечне багаття?Невирішене питання десятиріччя (ПРЕС-РЕЛІЗ)Крим: Журналіста обвинувачують у зборі інформації для українських спецслужб

Розсекречення секретів

21.04.2006 | www.maidan.org.ua

У п’ятницю, 21-го квітня, о 12:00 у приміщенні УНІАН відбудеться майже містичне дійство - перетворення секретів влади на надбання суспільства.

Диво (з огляду на впертість влади у приховуванні від громадян інформації про свою діяльність) здійснять:

- співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров,

- координатор Альянсу "Майдан" у зв’язках з громадськістю та ЗМІ Володимир Мартинюк,

- правовий радник Альянсу "Майдан" Олександр Северин.

Вперше в Україні засобам масової інформації та громадськости буде надано здобуту у борні з системою інформацію (подекуди - шокуючу) про приховані до цього часу за незаконними грифами обмеженого доступу акти уряду.

Про зняття покровів таємниці з cумнівних оборудок, здійснених від імені держави, про ознаки корупції та докази "совкового мислення" у владних ешелонах - на прес-конференції Альянсу "Майдан": "Секретні матеріали. Що ховала влада під грифами "не для друку" та "опублікуванню не підлягає".

Для довідок:
80504012387
[email protected]
[email protected]

 Поділитися