MENU

Подібні статті

Моніторинговий візит до ДУ «Харківська виправна колонія № 43»Юрій Дмитрієв подав скаргу до ЄСПЛПенсіонерка, свідок Єгови, журналіст – репресії у Криму триваютьШтраф за повернення додому Крим: Кримського татарина засуджено до 6 років за участь у добровольчому батальйоніУ Криму незаконно утримують 109, на Донбасі – 267 українських громадян – ДенісоваОфіс Омбудсмана: У психоневрологичному пансіонаті порушують права підопічнихУ псевдореабілітаційному центрі на Київщині катували людей – НацполіціяВ’язнична медицина. Яку допомогу отримують хворі? (АНОНС)Доступ до інформації: правова перемога в Європейському суді з прав людиниКруглий стіл «Невирішене питання десятиріччя: відсутність в Україні процедури виправлення судових помилок. Шляхи розв’язання проблеми» (АНОНС)Жертви мін на Донбасі, депортації з Криму, напади на журналістівКонституційний Суд розглядає справу за поданням Денісової щодо закриття лікареньВідкритий лист до Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля та співробітників ДКВС УкраїниРФ: Олега Приходька засудили до 5 років колоніїПобили, бо був без паспорту – правоохоронців підозрюють у насильствіПоліція: понад дві тисячі дозволів на зброю видані незаконноУкраїна передала до МКС інформаційне повідомлення щодо злочинів проти журналістів у КримуУкраїна подала до ЄСПЛ нову заяву проти РФКрим: Обшуки в домах мусульман і нові затримання

Лист Міністерства юстиції щодо документів з незаконними грифами

13.06.2006

У листі №34-С-11350 від 02.06.06 одному із майданівців – учаснику кампанії Альянсу «Майдан» «Для друку!» та «Януковича – на чисту воду!» від Міністерства юстиції України, витяг з якого пропонуємо Вашій увазі:

«...Повідомляємо, що в 2005 році до Міністерства юстиції надійшло 45 актів Президента України та 26 актів Кабінету Міністрів України, які мають грифи обмеження доступу.

З липня 2005 року по грудень 2005 року надійшло 9 звернень громадян, щодо надання інформації про акти, що мають грифи обмеженого доступу та яким було відмовлено відповідно до ст.7 Указу Президента України від 10 червня 1997 року «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності.

З січня 2006 року по лютий 2006 року надійшло 172 звернення громадян про надання їм інформації про назви та дати актів Кабінету Міністрів України, що мають грифи обмеження доступу, які були задоволені».

Тут йдеться про кампанії Альянсу «Майдан» «Для друку!» та «Януковича – на чисту воду!», результатами яких стало:

1. Припинення видання Президентом України та Кабінетом Міністрів України нормативних актів під незаконними обмежувальними грифами «опублікуванню не підлягає» та «не для друку» ( http://maidan.org.ua/static/news/2006/1145621972.html ).

2. Розсекречення і доведення до відома громадськості назв спочатку 96-ти актів, виданих Кабінетом Міністрів під керівництвом В.Януковича ( http://maidan.org.ua/static/news/2006/1141248001.html ), а потім (на запит співголови Харківської правозахисної групи, учасника Альянсу «Майдан» Євгена Захарова) – 295-тинормативних актів Уряду з грифом «Не для друку», прийнятих протягом 2001-2005 р.р..

Нагадаємо, що Секретаріат Президента так і не спромігся розкрити хоча б назви актів Президента з незаконними грифами.

Наш інформ.

 Поділитися