MENU

Подібні статті

Де вчаться діти-інваліди?В Інтернеті з’явився український сайт для інвалідівІнтернати не повинні бути єдиною можливістю реабілітації неповносправних дітейЛюди з вадами зору не можуть отримувати якісну інформацію - Українське товариство сліпихДивись на мене, як на рівного!Чи можуть діти-інваліди вчитися у звичайних школах? Проект у ЛьвовіПідсумки круглого столу Захист прав людей з особливими потребами в Чернівецькій областіУ Львові міські будівлі пристосовують до потреб інвалідівРівненський обласний Центр соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець» отримав нове приміщенняМіжнародний марафон інвалідів на колясках рушає через Полтаву11 країн взяли участь у Форумі громадських організацій інвалідів в ОдесіПро людей забули. Амністія шкодить рейтингу президента?Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 29 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 17.02.2020–21.02.2020Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 18 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 25.11.2019–29.11.2019Пом’якшення звичаївЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 14 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 28.10.2019–01.11.2019Чи готова кримінально-виконавча система України до протидії коронавірусу?Заходи проти поширення епідемії COVID-19 в пенітенціарних установах УкраїниЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 5 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 03.09.2019–06.09.2019 Частина 1Новорічна передача

Правозахисна консолідуюча програма Схід - Захід для жінок із особливими потребами

14.08.2006 | www.civicua.org

4-5 серпня 2006 року в м. Чернівці відбувся семінар-тренінг для жінок з особливими потребами "За рівні права та можливості". Тренінг проводився в рамках проекту "Правозахисна Консолідуюча Програма "Схід - Захід" для жінок з особливими потребами".

У перший день тренінгу 26 учасниць вивчали механізми захисту прав людей з особливими потребами, обговорювали стереотипи нашого суспільства щодо них та дискриміноване становище інвалідів в м. Чернівці та області (відсутність пандусів, світлофорів зі звуковою сигналізацією для людей із вадами зору, відсутність сурдоперекладу на телевізійних каналах тощо), за допомогою рольових ігор відпрацьовували можливі варіанти працевлаштування жінок з особливими потребами.

На другий день тренінгу представники громадських організацій – Чернівецької міської організації "Допомога інвалідам", "Діабетик Буковини", Чернівецької обласної асамблеї інвалідів, ЧОБФ "Діти-інваліди", Садгірської асоціації інвалідів, Чернівецького осередку Всеукраїнської асоціації "Астом-Україна", міської громадської організації інвалідів-спинальників "Мрія", УТОГ, Чернівецького міського центру захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу, ГО "Права людини" – набували навичок роботи в команді, створення груп взаємодопомоги, вирішення конфліктів, обмінювались досвідом роботи. В учасників семінару-тренінгу виникла ініціатива об’єднати зусилля всіх зацікавлених неурядових організацій Чернівецької області для вирішення проблем людей з особливими потребами.

У роботі тренінгу взяв участь депутат Чернівецької міської ради Володимир Бешлей, секретар постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища, який прийняв пропозицію учасників тренінгу включити до складу громадської комісії з контролю за якістю ремонту доріг для реалізації принципів безбар’єрної архітектури – Ананьєву Катерину (міська громадська організація інвалідів-спинальників "Мрія"), Кирилюк Марію (Чернівецька обласна асамблея інвалідів), Назарову Гюльнар (Чернівецька обласна громадська організація "Права людини"), пообіцяв сприяти вирішенню проблем діабетиків міста із забезпечення їх інсуліном.

Програма реалізується громадською організацією "Фундація прав людини" спільно з Чернівецькою обласною громадською організацією "Права людини" за підтримки Європейської Комісії Європейського Союзу.

 Поділитися