MENU

Подібні статті

У псевдореабілітаційному центрі на Київщині катували людей – НацполіціяБілорусь: У неділю протестувальники прийшли в центр МінськаКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2020 рокуМоніторинговий візит до Крижопільського виправного центру № 113Моніторинговий візит до Дружелюбівського виправного центру № 1Звіт за результатами моніторингового візиту до Конотопського виправного центру № 130Поліція: у Харкові діяв фейковий реабілітаційний центр, де утримували 7 людейКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2020 рокуСпільна заява Міжнародного ПЕН-клубу та Білоруського ПЕН-центруЕкспертний аналіз Центру громадянських свобод законопроектів № 3196 та № 3196-1, які регулюють діяльність Служби безпеки УкраїниІнститут національної пам’яті запустив центр пошуку інформації про репресованихКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2019 рокуМоніторинговий візит до двох виправних колоній ЧернігівщиниМоніторинговий візит до Веселівського виправного центру № 8У Харкові закрили ‘реабілітаційний центр’, де незаконно утримували 19 людейКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2019 рокуПоліція звільнила ~100 людей із рабства під виглядом ‘реабілітаційних центрів’Як дотримують прав бездомних в обласних центрах УкраїниВінницький кризовий центр для мам закривається через рахунки за комуналкуЕдинбург закриває дороги в центрі: що таке Open Streets Project?

Правовий автобус їде до Вас!

19.09.2006
Наталія Дрозд

Захисти свої права! – для більшості громадян, які проживають в невеличких містах і селах, ця фраза, на жаль, лише пустий звук. Навіть якщо громадянин знає свої права і хоче їх захистити, то це також не так просто здійснити. Громадяни не можуть звернутись за захистом своїх прав по багатьом причинам – це і побоювання формального підходу до вирішення проблеми, значні додаткові витрати, невпевненість у отриманні справедливого рішення.

 Донести об’єктивну інформацію про права людини і надати можливість пересічному громадянину, котрий живе в районі, підвищити свій рівень правової культури – така мета стоїть перед командою прес-туру, до складу якої входять юристи, адвокат, соціальні працівники – саме таку форму роботи обрав Центр «Доброчин».

Під час прес-турів по 16 районам Чернігівської області юристи Центру «Доброчин» та консультанти партнерських організації ознайомлять широкі кола громадськості з основами прав людини і можливістю захисту своїх прав.

Юристами будуть надаватись безкоштовні юридичні консультації громадянам. Соціальний працівник ВБО «Всеукраїнської мережі ЛЖВ» надасть консультації і буде розповсюджувати просвітницьку літературу з питань ВІЛ/СНІД.

Громадяни отримають правопросвітницьку літературу та інформацію про Європейський Союз, а також зможуть переглянути фільми про права людини.

Діяльність проходить в рамках проекту «Захисти себе – візьми це за правило!», який реалізує громадська організація Центр «Доброчин» за фінансової підтримки Європейського союзу.

 

Центр  «Доброчин»

м. Чернігів

тел./факс (0462) 17-75-75

[email protected] 

www.dobrochyn.org.ua

 Поділитися