MENU

Подібні статті

Международная амнистия взяла под защиту блоггеров«Що є держава без правосуддя? Зграя розбійників, та й годі»2 квітня – головне за деньНовий Інтернет-ресурс Харківської правозахисної групиПенсіонерка, свідок Єгови, журналіст – репресії у Криму триваютьШтраф за повернення додому Верховний Суд: Школярі без щеплень мають навчатися дистанційноВладислава Єсипенка у ФСБ катували струмомКрим: Кримського татарина засуджено до 6 років за участь у добровольчому батальйоніКрим: Свідку Єгови загрожує 7 років колоніїУ Криму незаконно утримують 109, на Донбасі – 267 українських громадян – ДенісоваПожежа під назвою «COVID-19»: ми самі підкидаємо дрова у це небезпечне багаття?Невирішене питання десятиріччя (ПРЕС-РЕЛІЗ)РФ: Суд залишив свідка Єгови з Криму за ґратамиЖертви мін на Донбасі, депортації з Криму, напади на журналістівСтаніслав Асєєв став лауреатом Шевченківської премії«Кримський диверсант» Гліб Шаблій повернувся в УкраїнуFreedom House: Свободи у світі все менше РФ: Олега Приходька засудили до 5 років колоніїОлег Приходько виступив у суді з останнім словом

Пентагон збирається контролювати Iнтернет

31.10.2006 | www.rbc.ua

Пентагон має намір узяти під контроль Інтернет-блоги. Цим займатиметься новий підрозділ у зв’язках з громадськістю, у завдання якого входить інформаційно-пропагандистське забезпечення війни в Іраку та інших подій, що викликають підвищений суспільний інтерес.

Основні зусилля створюваного підрозділу будуть спрямовані на боротьбу з "неточним" висвітленням подій в засобах масової інформації. Згідно заяві Міністерства оборони США, особлива увага в роботі відділу буде приділятися Інтернету, та Інтернет-блогам - зокрема. Відділ відстежуватиме інформацію цілодобово; до його роботи планується залучати відомих політиків і лобістів, які почнуть виступати в радіо - і телеефірі , передає Бі-Бі-Сі.

За допомогою нового відділу американські військові хочуть покласти край засиллю антиамериканської пропаганди в Інтернеті. За словами міністра оборони Дональда Рамсфелда, це необхідно, поки американська армія у сфері інформаційно-ідейного забезпечення своїх операцій справляється на "двійку з плюсом". Раніше він вже визнавав, що "Аль-Кайеда" та інші екстремістські угрупування ісламізму ефективніше використовують ЗМІ для ведення пропаганди, ніж США. Як підкреслив тоді глава міністерства оборони США, перевагою екстремістських угрупувань в інформаційній війні є їх мобільність і оперативність, тоді як американська бюрократична машина ще далеко не повністю опанувала сучасні інформаційні технології.
 Поділитися