MENU

Подібні статті

Фестиваль Документального кіно про права людини «Український контекст» презентовано у ЧерніговіПрава людини у мистецтвіФестиваль документального кіно з прав людини «Український контекст» - приємного перегляду не бажаємо!Дні документального кіно про права людини„Дні документального кіно про права людини „Український контекст”Ви все ще довіряєте засобам масової інформації? Тоді ми йдемо до вас!Медіа-журі Фестивалю „Дні документального кіно з прав людини „Український контекст” нарешті визначилось з фільмом-призеромСтворено «Український мартиролог ХХ століття»Український стартап, який надає психологічну допомогу, використовуючи штучний інтелект«Український диверсант» Олексій Стогній повернувся в УкраїнуУкраїнський некрологВкотре про новітній український конституціоналізмУкраїнський інститут національної пам’яті відкрив відділ у ХарковіПро український патріотизм, російську нечисть і адвокатів комунізмуРідкісний випадок: український суд визнав незаконним рішення СБУДовічне позбавлення волі – світовий та український досвідУ Канаді згорів Український культурний центрЧи є нові зміни до Конституції України про курс на ЄС та НАТО конституційними?Український консул зустрівся з Павлом ГрибомПро фантом «братерської» дружби, чужинські «скрепи» і український інтерес

Фестиваль документального кіно Український контекст продовжиться понад програму

Закриття сезону фестивалю Днів документального кіно про права людини «Український контекст», яке організатори планували провести в Харкові, не відбудеться. Є замовлення з різних регіонів України про продовження фестивалю.
У Харкові фестиваль «Український контекст», що розпочався у Києві, мав би завершитися. Проте на прохання інших регіонів України (наприклад, Львова та Донецька) він триватиме до наступного року.
Як повідомляється, на фестивалі представлено 72 документальні фільми з 22 країн світу. Сюжети "підказує життя"..Фестиваль не лобіює нічиї інтереси. Замовні фільми також не можуть стати його учасниками. Журі фестивалю — правозахисне. Критерій оцінювання — наскільки вдало розкрита тема прав людини.
Назву фестивалю «Український контекст» його директор Геннадій Кофман пояснює тим, що до програми фестивалю підбирають ті фільми, які «дивляться крізь призму проблем в Україні»: «Головна риса фільмів — вони мають художні переваги».
Євген Захаров, голова Української Гельсінської спілки, що є співзасновником фестивалю, впевнений, що найкраще про права людини говорять не сухі факти статистики та звітів, а саме мистецькі акції — конкурс плакатів, музики і, звичайно, кіно.
Кіно документальне має для цього багато можливостей, каже Захаров: «І зростання популярності
 Поділитися