MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Медіа-профспілка занепокоєна політичним тиском на журналістів Першого національногоНа Першому Національному ввели цензуруНацрада = Роскомнадзор? Чи загрожує свободі слова закон ‘Про медіа’?«Горіновська» стаття, «криваві» фонтани, весілля в чорному – дайджест російських протестівДо 90-річчя Михайлини КоцюбинськоїЗаконопроєкт про олігархів «готує позасудову розправу»Вкотре про новітній український конституціоналізмВиступ на дискусії «Хто і навіщо цензурує українське мистецтво?»Про цензуру (з приводу перевірки на відповідність Конституції України окремих положень законів України «Про кінематографію» та «Про телебачення і радіомовлення»)Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 133 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 10.07.2017 – 14.07.2017Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України. Бюлетень № 9 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 09.02.2015 – 13.02.2015Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України. Бюлетень № 8. Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 02.02.2015 – 06.02.2015В Україні створено Міністерство інформаційної політикиПроект конституційного подання26. Права в’язнів7. Свобода вираження поглядівМова ворожнечі в Інтернет-ЗМІ стосовно представників ромської національної меншини в ЗакарпаттіДекларація принципів взаємовідносин держави з народом, людиною і громадянським суспільством (Київ–Харків, 2014)Delfi AS проти ЕстоніїПроект Конституції України (2012) із постатейними коментарями

Чому закрили телепрограму «Толока»?

22.03.2007    джерело: www.radiosvoboda.org
Віце-спікер парламенту не бачить законних підстав для закриття програми «Толока», а Президент Віктор Ющенко сумнівається, що закриття програми можна назвати цензурою.

Віце-спікер парламенту не бачить законних підстав для закриття програми «Толока»Микола Томенко має намір ініціювати розгляд цього питання у Верховній Раді: «Я думаю, Комітет з питань свободи слова та інформації запросить керівництво Першого національного. Ідеально, щоб це питання було розглянуто сьогодні. І я буду ініціювати, щоб Комітет інформував Верховну Раду з цього питання».

Автор і ведучий «Толоки» Віктор Павлюк вважає, що закриття його програми – це прояв цензури. Каже, що раніше зауважень ані до нього, ані до його колективу не було.

Телепрограму «Толока» закрили через низьку якість, що не відповідає стандартам Національної телекомпанії України, заявляє НТКУ

«Низькі рейтинги, недосконала українська мова ведучого, упередженість деяких програм — це серйозні недоліки проекту, про які неодноразово йшлося на сторінках вітчизняних ЗМІ», — мовиться в повідомленні прес-служби НТКУ.

Президент Віктор Ющенко сумнівається, що закриття програми можна назвати цензурою.

Він послався на позицію Національної телекомпанії, що жодного тиску на неї з метою закрити передачу чи жодних вказівок зробити це не було. За цією інформацією, яку навів Президент, один із випусків програми був «сфальсифікований».

Раніше повідомляли, що під час останнього випуску «Толоки», який вийшов в ефір, був заблокований номер телефону, за яким можна було висловити підтримку діям владної коаліції. У підсумку за результатами телефонного опитування підтримка дій опозиції виявилася вп’ятеро більшою.

Як сказав Ющенко, виходячи з інформації НТКУ, закриття програми можна назвати правильним вчинком.

 Поділитися