MENU

Подібні статті

РФ: Вирок Юрію Дмитрієву касаційний суд залишив без змінВисновок щодо політичних мотивів кримінального переслідування та порушень прав людини у справі Сергія ПашинськогоБілорусь: Недільний «Марш єдности» завершився брутальними затриманнямиЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 24 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 13.01.2020–17.01.2020Звернення представників мистецької спільноти щодо необхідності прийняття закону про амністіюІмператив толерантності – витоки і становленняГерой Сопротивления, ставший кошмаром ПутинаДональд Туск став людиною року газети WyborczaЄврейське питання в УРСР: дискримінація в хрущовську епоху (1953–1964 рр.)Свобода для «Свободи»РФ: Павло Гриб розповів у суді про побиттяЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 202 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 26.11.2018 – 30.11.2018Групою українців надіслано лист до Олега Сенцова7 липня 2018 р. помер Левко Лук’яненкоПолітичні репресії на Харківщині під час Голодомору в дзеркалі статистикиФікрат Гусейнов – довгий шлях додому. Екстрадиція жертв політичних переслідувань до країн походження (ПРЕС-РЕЛІЗ)Звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової та Генерального прокурора України Юрія ЛуценкаЗапит на екстрадицію Фікрата Гусейнова відхиленоВ Києві намагалися затримати журналіста Фікрата ГусейноваЦИВІЛІЗАЦІЙНІ РОЗЛОМИ І ЗІТКНЕННЯ ЦИВІЛІЗАЦІЙ: МЕТАПІДХІД

Ліберальна газета, що відстоює ліберальні цінності

29.03.2007
Юрій Чумак

27 березня на медіа-ринку України з’явилося нове видання – щоденна кольорова «Газета 24».

А 28 березня у Харкові відбулася його презентація. Під час цього заходу, засновник і партнер компанії «Медіа-Дім» (Київ) Микола Княжицький повідомив, що  медіа-холдінг має намір зайняти нішу якісної (за європейською класифікацією) преси, яка на сьогодні в Україні ще вільна. Потенційною аудиторією «Газети 24» її засновники вважають середній клас, тобто жителів великих міс, статки яких складають більше 500 $ на місяць. ЇЇ ідея, як заявив М. Княжицький – «ліберальна газета, що відстоює ліберальні цінності».

Шеф-редактором нового друкованого видання є відомий журналіст Віталій Портников. За словами М. Княжицького, газета є частиною великого медіа-проекту, у який буде входити ще Інтернет-сайт (розпочне роботу в квітні) та телеканал «Тоніс». «Концепція холдінгу полягає у тому, щоб ранком людина читала нашу газету, на роботі – сайт, а, повертаючись увечері з роботи, дивилася наш канал. Люди повинні одержувати інформацію 24 години на добу», – відзначив М.Княжицький. І надходитиме до своїх читачів нова газета на 24 шпальтах.

«Газета 24» буде виходити 6 разів на тиждень у 6 містах України: Донецьку, Дніпропетровську, Києві, Львові, Одесі й Харкові, у кожному з яких власна редакція формуватиме свої 3 шпальти з місцевих матеріалів. Буде видаватися двома мовами: українською (у  Києві й Львові) та російською (у тому ж Києві та решті зазначених міст). Поширюватися буде на всій території України.

Загальний тираж видання складає поки що 90 тис. примірників (планується вийти на 150 тис.), з них у Харкові розповсюджується 4 тис., а мета – вийти на 7-8 тис. Під час зазначеної презентації її учасники зауважили, що в Харкові існує певна «мафія», яка контролює розповсюдження преси, втім, представники «Газети 24» запевнили, що вони з нею «домовилися» і «проблем не буде», бо розповсюджувачі економічно зацікавлені продавати видання, які розкуповуються.

За словами М. Княжицького, цей медіа-проект – цілком бізнесовий, а не політичний, його вартість складає 10 млн. грн. Основним інвестором є відомий підприємець Володимир Костерін. Хоча, у повну аполітичність видання віриться із трудом, з огляду на те, що В.Костерін, який з 2003 року очолює Наглядову Раду телеканалу «Тоніс», крім підприємницької діяльності ще відомий тим, що є головою… Партії зелених України.

 

 Поділитися