MENU

Подібні статті

Помер імовірно побитий поліцейським вінницький активіст партії Гриценка10 незручних питань кандидатам у Президенти: відповіді Анатолія ГриценкаПрава людини в програмах кандидатів. Частина 2Харківщина напередодні виборів: дочасна агітація, «джинса» та депутатська «благодійність»Проект нової Конституції будуть розробляти три президента, нардепи, експерти та іноземці (повний список)Резолюція Європарламенту по справі ТимошенкоЄвропейський суд з прав людини: «Людина в поліції завжди знаходиться в ситуації виняткової незахищеності»За втаємничення інформації Кучмою та Ющенком відповідатиме ЯнуковичПрава людини в Україні - 2008. 12. Деякі аспекти права на захист від дискримінації та боротьби з расизмом і ксенофобієюПрава людини в Україні - 2007. 9. Свобода мирних зібраньУряд Криму створює реєстр репатріантів – кримські татари протиГриценко оголошує війну витоку даних про кожного громадянинаОдин з офіцерів, які підірвалися на міні, помер у шпиталіПрава людини в Україні - 2006. VIII. Свобода вираження поглядівПрава людини в Україні - 2006. I. Право на життяВорогом преси № 1 в Україні став Леонід ЧерновецькийЧи законно обмежувати права жінок-військовослужбовців на материнство?Систему медогляду призовників спростилиДеякі висновки за результатами моніторингу призову весна-2006Майора, який застрелив рядового, засудили до 13 років

Один з офіцерів, які підірвалися на міні, помер у шпиталі

23.08.2007 | www.unian.net

Помер один з п’яти офіцерів 25-ї окремої парашутно-десантної бригади, які постраждали внаслідок вибуху міни 17 серпня на полігоні у селищі Гвардійське Дніпропетровської області.

Як повідомили у прес-службі Міністерства оборони, про це сказав міністр оборони Анатолій Гриценко, який перебуває сьогодні, 23 серпня, з робочою поїздкою у Житомирській області.

«На жаль, вчора, приблизно о 17-й годині, ми втратили командира 3-ї самохідної артилерійської батареї капітана Олега Стельмашенка, який в результаті вибуху отримав політравму, не сумісну з життям», – повідомив міністр.

«Сьогодні тіло офіцера буде доставлено літаком за місцем проживання для його поховання. Стан здоров’я решти постраждалих, за словами військових медиків, не викликає занепокоєння. Після святкування Дня незалежності вони будуть виписані додому», – поінформував він.

А.Гриценко висловив співчуття рідним, близьким та співслужбовцям капітана О.Стельмашенка і наголосив, що у причинах вибуху не було людського фактору.

«Вибух стався під час проведення навчань на полігоні у селищі Гвардійське на Дніпропетровщині. Розслідування дасть інформацію про причину, через яку трапилася ця надзвичайна подія. Попередньо можна сказати, що офіцери діяли відповідно до інструкції, але з невідомих причин сталося те, що не повинно було відбутися», – зазначив А.Гриценко.

За словами міністра оборони, відразу було прийнято рішення про доставку постраждалих до Києва до Військово-медичного клінічного центру Міністерства оборони України, який було відкрито нещодавно на базі Головного військового клінічного госпіталю. Тут їм було надано кваліфіковану медичну допомогу кращими фахівцями.

«Офіцери діяли правильно. Як тільки стануть відомі результати розслідування, ми їх оприлюднимо», – пообіцяв міністр.

 

 Поділитися