MENU

Подібні статті

По сегодняшним событиям в Одессе возбуждено уголовное делоЗахист національної гідностіУ Криму проросійські активісти вимагають закриття української гімназіїРозслідування окремих злочинів терористичної спрямованості (оновлено)Висновок щодо політичних мотивів кримінального переслідування та порушень прав людини у справі Сергія ПашинськогоНебажані особи. Частина друга: Грузинський волонтерЄврейське питання в УРСР: дискримінація в хрущовську епоху (1953–1964 рр.)Короткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту ХПГ у другій половині 2018 рокуСитуація в зоні проведення АТО: обстріли, жертви серед цивільного населення. Жовтень 2017 рокуСолов’їна, калинова… і стражденна – наша мова, або коли Україна стане українською?Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 126 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 22.05.2017 – 26.05.2017Реформування органів внутрішніх справ та права людиниКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у 2016 р.В Україні не відбувається ефективне розслідування етнічно- та расово-мотивованого насильстваВідлетіла в Ирій Ганна МихайленкоI. Право на життя, захист від катуваньПогасла свічка Михайла ГориняПередвиборча гонка в Україні стає дедалі агресивнішоюПрава людини в Україні 2011. IX. СВОБОДА ВИРАЖЕННЯ ПОГЛЯДІВПрава людини в Україні 2011. VII. СВОБОДА ДУМКИ, СОВІСТІ ТА РЕЛІГІЇ

Порушено справу через побиття активістів «Свободи» і «Просвіти» в Одесі (розширено)

03.09.2007

Міліція порушила 3 вересня кримінальну справу за фактом організованого побиття активістів всеукраїнського об’єднання «Свобода» і громади «Просвіта» в Одесі. Про це повідомив представник Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Одеській області.

Він уточнив, що справу порушено за ст. 296 Кримінального кодексу (злісне хуліганство).

Джерело уточнило, що потерпілих побили близько 40 прихильників організації «Єдина Вітчизна».

Джерело додало, що в результаті бійки госпіталізовані 4 чоловіків, травмовані також жінки, що брали участь у мітингу.

За даними джерела, госпіталізовані голова Одеської обласної організації «Просвіта» Олександр Степанченко, кандидат у депутати Верховної Ради від об’єднання «Свобода» Георгій Соболь, член обласної організації соціально-християнської партії Віталій Безеда, член всеукраїнського об’єднання «Свобода» Сергій Назаренко.

Нагадуємо, 2 вересня українські націоналісти кількох об’єднань - Всеукраїнського об’єднання «Свобода», української республіканської партії «Собор», ОУН-УПА і т.д. проводили мітинг біля будівлі Одеської обласної адміністрації на знак протесту проти установки в Одесі пам’ятника «Засновникам Одеси».

В акції взяли участь не більше 20-30 осіб, через 20-30 хвилин на площі, де проходив мітинг, з’явилися активісти громадської організації «Єдина Вітчизна», які побили мітингуючих кастетами і залізними лозинами.

Активісти українських націоналістичних партій мали намір під час мітингу зустрітися з Президентом Віктором Ющенком, приїзд якого планувався до Одеси 2 вересня - на День міста.

В Одесі на площі Катеринівській встановлюється пам’ятник «Засновникам Одеси», центральна фігура композиції - імператриця Катерина Друга.

За матеріалами «Українських новин».

 Поділитися