MENU

Подібні статті

1 квітня – головне за деньМоніторинговий візит до ДУ «Харківська виправна колонія № 43»31 березня – головне за день«Віртуальний номер» для мешканців тимчасово окупованих територійЮрій Дмитрієв подав скаргу до ЄСПЛНовий Інтернет-ресурс Харківської правозахисної групиПенсіонерка, свідок Єгови, журналіст – репресії у Криму триваютьБілорусь: Спроба суботнього протесту припинена силовикамиУ колонії на Дніпропетровщині – спалах COVID-19День Волі у Білорусі: затримання, обшуки, арештиШтраф за повернення додому Рівень захворюваності на туберкульоз в Україні зменшується, але це не точноВ ООН розслідуватимуть події у БілорусіВерховний Суд: Школярі без щеплень мають навчатися дистанційноВладислава Єсипенка у ФСБ катували струмомКрим: Кримського татарина засуджено до 6 років за участь у добровольчому батальйоніКрим: Свідку Єгови загрожує 7 років колоніїУ Криму незаконно утримують 109, на Донбасі – 267 українських громадян – ДенісоваОфіс Омбудсмана: У психоневрологичному пансіонаті порушують права підопічнихУ псевдореабілітаційному центрі на Київщині катували людей – Нацполіція

Закривається Нова газета в Самарі

Нова газета в Самарі припинила свою роботу. Головний редактор самарського видання Сергій Курт-Аджиєв говорить, що "останні два місяці ми працювали в критичному режимі, а зараз випускати газету немає можливості".

За його словами, закриття газети пов’язане з майбутніми виборами. Минулого тижня з офісу вилучили останній комп’ютер і всю фінансову документацію. "Мені оголосили, що на мене завели кримінальну справу, взяли підписку про невиїзд", - заявив Курт-Аджиєв.

Він нагадав, що обшуки в офісі за підозрою у використанні неліцензійного програмного забезпечення на редакційних комп’ютерах почалися ще в травні, напередодні Маршу незгодних.

"Усі передплатники до кінця року будуть одержувати Нову газету, але вона буде приходити до них з Москви. У кіосках частково є домовленість, що буде приходити московське видання, - розповів Курт-Аджиєв - У цій ситуації неважливо, як діє влада й правоохоронні органи, ми вирішили, що в нас є зобов’язання перед нашими читачами й передплатниками. Принаймні, до кінця року ці зобов’язання ми будемо виконувати".

Головний редактор додав, що подальша доля співробітників газети ще буде вирішуватися, "кидати їх ніхто не збирається".

 Поділитися