MENU

Подібні статті

Лидеры Другой России просят Ющенко вступиться за ГанганаМВС України поки не видасть Росії опозиціонера ГанганаМихаил Ганган остаётся под стражейВінницький суд вирішує долю російського опозиціонера Михайла ҐанґанаСуд звільнив Михайла Гангана з-під варти.Польза от головной болиЖодних підстав для повторного арешту Гангана немаєГанган отримав статус біженця в УкраїніУкраїна надала політичний притулок засудженій в Росії нацболці20-річна росіянка, наречена убитого нацбола, попросила притулку в УкраїніУкраїна надала політичний притулок російській нацболціГанган отримав статус біженця в УкраїніЖодних підстав для повторного арешту Гангана немаєСуд звільнив Михайла Гангана з-під варти.Міністр внутрішніх справ контроює, як утримують ГанганаЛидеры Другой России просят Ющенко вступиться за ГанганаМВС України поки не видасть Росії опозиціонера ГанганаМихаил Ганган остаётся под стражей

Міністр внутрішніх справ контроює, як утримують Гангана

11.01.2008 | www.pravda.com.ua

Робоча група МВС України відбула до Вінницької області з метою перевірки дотримання прав затриманого в Україні російського громадянина Михайла Гангана.
Про це повідомляє Департамент зв’язків з громадськістю МВС, посилаючись на відповідне розпорядження міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
Згідно з ним, 11 січня до Вінницької області відбула група фахівців МВС з метою проведення службової перевірки стану дотримання українського законодавства та міжнародних стандартів щодо гарантування прав Гангана, який нині перебуває під вартою згідно з рішенням Замостянського райсуду міста Вінниці.
До складу робочої групи включено, зокрема, радника міністра внутрішніх справ Катерину Левченко, представників Управління міжнародних зв’язків та Департаменту роботи з персоналом МВС України.
Як відомо, 31 грудня вінницькі міліціонери затримали Гангана, якого Росія оголосила у міжнародний розшук.
Ганган – один з учасників опозиційного владі "Маршу незгодних". Російські опозиціонери просять Україну не видавати його російській владі.
У свою чергу міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що розпочати процедуру екстрадиції Гангана до Росії поки неможливо.

 Поділитися