MENU

Подібні статті

2020: не було гіршого року в царині прав людини після Революції гідностіДенісова просить визнати неконституційними закриття лікарень і обмеження прав під час карантинуНаціональний моніторинг незаконного насильства в поліції в Україні в 2020 році. РезюмеБілорусь: Недільні акції вперше відбулися без анонсівМасове побиття в’язнів у ПВК-90 на ХерсонщиніДоповідь Уряду України за наслідками візиту до України Європейського Комітету із запобігання катуванням та нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню (КЗК) 4–13 серпня 2020 рокуВООЗ перевірить українські тюрмиУкраїна: МФПЛ і партнери вітають довгоочікуваний крок МКС до розслідування злодіяньМіжнародний кримінальний суд розслідуватиме злочини, скоєні в Україні із 2014 рокуБіда за зачиненими дверимаРішення Комітету міністрів Ради Європи щодо доступу до охорони здоров’я та умов тримання у в’язницях в Україні: необхідні невідкладні дії (ПРЕСРЕЛІЗ ХПГ та EPLN)Рішення Комітету міністрів Ради ЄвропиБілорусь: Навмисне створення негуманних умов утриманняКоли скінчиться кошмар – жертви торгівлі людьми чекають на звільненняПраво знати: ув’язненим не кажуть про діагнозиПравозахисники проведуть пресконференцію щодо проблеми тортур у Бердянській колонії №77Звернення щодо забезпечення права на правосудний вирок особам, які були засуджені до довічного позбавлення воліТелефонний зв’язок із медчастинами тюрем заборонений таємним наказом Мін’юсту, — ДКВСПравозахисний порядок денний закликає гілки влади повернутися до правових засобів виходу з конституційної кризиУкраїнські кур’єри в Росії — як врятувати жертв торгівлі людьми?

Громадські організації з прав людини створюють Волинську правозахисну групу

11.02.2008

Громадські організації Волинської області, які працюють у сфері прав людини, вирішили об’єднатись у Волинську правозахисну групу. Наразі відбувається процес її створення. Про це «Волинську правду» повідомив голова Ради громадських організацій із прав людини Микола Нікітюк.

«До Волинської правозахисної групи ввійдуть громадські організації, адвокатські структури, представники ЗМІ – усі бажаючі, хто працює на утвердження гідності українця та забезпечення реалізації його конституційних прав», – зауважив Микола Нікітюк.

Він також повідомив, що 9 лютого відбулася зустріч активу Ради громадських організацій із прав людини з головою Волинської ОДА Миколою Романюком, на якій офіційно заявлено про такий намір. Учасники зустрічі також обговорили Програму забезпечення реалізації прав і свобод людини, а також роботу правоохоронних структур у частині забезпечення захисту прав людини та розгляду звернень громадян.

Зі слів пана Нікітюка, мета програми – об’єднання зусиль правозахисних громадських організацій області та депутатських комісій місцевих рад у попередженні порушень прав людини, боротьбі з корупцією, здійснення ефективного громадського контролю за роботою правоохоронних органів та правове виховання жителів Волині.

Микола Романюк наголосив на необхідності та актуальності громадського контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав і свобод громадян, підкреслив свою готовність до подальшої співпраці з громадськими організаціями.

Волинська правда  

 Поділитися