MENU

Подібні статті

Владислава Єсипенка у ФСБ катували струмомКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2020 рокуКоли скінчиться кошмар – жертви торгівлі людьми чекають на звільненняПрацюй безпечно! У Харкові відкрилася виставка, присвячена попередженню трудового рабстваЗатримано трьох вербувальників. ЗновуЯк запобігти трудовому рабству«Навіть якщо втечеш – сховатися не зможеш»Україна потребує нових законів щодо сурогатного материнства – Людмила Денісова (ВІДЕО)Поліція: двоє волинян відправляли людей у трудове рабство до ПольщіВербувальникам оголошено про підозруУ Луцьку відкрили кав’ярню, де працюють люди із синдромом Дауна«Требуется пеший курьер» – дещо про сучасне рабствоЯк Харківська поліція протидіє торгівлі людьмиСьогодні – Європейський День боротьби з торгівлею людьмиНа Харківщині здійснюється громадський моніторинг ситуації з протидії торгівлі людьмиПравова позиція Харківської правозахисної групи щодо відповідальності жертв торгівлі людьми за злочини, вчинені під примусомНеформальний конституціоналізм, ефект СШАНа Харківщині в прямому етері напали на журналіста каналу ‘112’: поліція затримала 30 людейПерший в Україні бакалавр із синдромом Дауна отримав роботуПоліція звільнила ~100 людей із рабства під виглядом ‘реабілітаційних центрів’

Соціально-відповідальний бізнес в Україні – це реальність

12.02.2008 | www.helsinki.org.ua

Не дивлячись на те, що українське законодавство зовсім не сприятливе для здійснення благодійництва приватним бізнесом та партнерства останнього з громадськими організаціями, співпраця таки відбувається, і відбувається успішно.
Прикладом цього є підписання сьогодні Представництвом Міжнародної організації з міграції, агенцією ООН в Україні та «Концерном Галнафтогаз» Меморандуму про наміри із запобігання торгівлі людьми.
До підписання меморандуму сторонами вже були здійснені конкретні кроки. Так, на початку січня 2008 року «Концерн Галнафтогаз» розмістив інформаційне повідомлення із запобігання торгівлі людьми на «бігбордах», встановлених на 12 автозаправочних станціях у Львівській, Волинській та Закарпатській областях. До інформаційного повідомлення включено телефонний номер національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми, яка була започаткована в рамках довготривалого співробітництва між МОМ та Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. Об’єднані зусилля МОМ та «Концерну Галнафтогаз» також спрямовані на сприяння законним і безпечним шляхам міграції.
Також МОМ успішно співпрацює з провідними операторами мобільного зв’язку в Україні (Life :), Київстар та МТС) які запровадили безкоштовний короткий мобільний номер «527» з протидії торгівлі людьми, що спрямовує всі дзвінки до національної інформаційної служби МОМ. Служба надає інформацію щодо запобігання торгівлі людьми та наслідків незаконного в’їзду і перебування в іноземних країнах. Абоненти також можуть проконсультуватись щодо питань легальних шляхів міграції. З початку роботи короткого номеру, національна безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми МОМ 8 800-505-50-10 отримала близько 7000 звернень через «527».

Марина Говорухіна

 Поділитися