MENU

І знову про незаконне насильство в системі виконання покарань

18.02.2008
Євген Захаров

6 лютого ми повідомляли про введення спецназу 31 січня до  колонії №46, яка розташована біля села Катеринівка Сарненського району Рівненської області, який жорстоко побив 16 засуджених: http://khpg.org/1202335250  Днями ми отримали нове повідомлення, що конфлікт в колонії залагоджений: "засуджені домовились з начальником". Немобви не було ані спецназу, ані побиття.

А сьогодні знову аналогічне повідомлення, вже з колонії №26, що розташована в Жовтих Водах Дніпропетровської області.  Мовляв, вечером в суботу 16 лютого начальник колонії з декількома оперативниками побував в штрафному ізоляторі (ШИЗО), після чого в ніч з суботи на неділю 20 засуджених в ШИЗО "порізалися", при чому один з них - так сильно, що був переведений до звичайної лікарні в Жовтих Водах, де він перебуває під конвоєм.

Працівники кримінально-виконавчої системи кажуть, що такі дії засуджених - демонстративна поведінка, часто невмотивована, іноді спрямована проти адміністрації з бажанням примусити її до певних дій. Але ж перевірити - які саме членоущкодження спричинені, з якої причини, який стан здоров’я цих в’язнів - неможливо, оскільки система закрита для незалежного спостереження. Допоки ця закритість існує, до тих пір буде існувати думка про незаконне насильство відносно засуджених. 

 

 Поділитися