MENU

Подібні статті

Жодних підстав для повторного арешту Гангана немаєПольза от головной болиСуд звільнив Михайла Гангана з-під варти.Міністр внутрішніх справ контроює, як утримують ГанганаЛидеры Другой России просят Ющенко вступиться за ГанганаМВС України поки не видасть Росії опозиціонера ГанганаМихаил Ганган остаётся под стражейВінницький суд вирішує долю російського опозиціонера Михайла Ґанґана20-річна росіянка, наречена убитого нацбола, попросила притулку в УкраїніУкраїна надала політичний притулок російській нацболціВикрадення Елвіна Ісаєва – Правило 39 не врятувалоЄСПЛ: Україна має сплатити компенсацію російському опозиціонеруВажкий захист іноземних захисників УкраїниКонституційний курс євроінтеграції: як має змінитися УкраїнаБезпека в Україні жертв переслідувань авторитарними режимами країн колишнього СРСРУтеча або загибель: через що жінки лишають Саудівську Аравію«Аргументи» по зачарованому колуБезпека в Україні жертв переслідувань російською державою. Короткий оглядШукача притулку Шахбана Ісакова повторно затримала поліція за запитом Росії, незважаючи на те, що він вже був звільнений судомСлужба безпеки України та права людини

Україна надала політичний притулок засудженій в Росії нацболці

12.03.2008 | www.newsru.ua

Україна надала статус біженця активістці забороненої в Росії Націонал-більшовицької партії, 24-річній Ользі Кудриній. У себе на батьківщині Кудріна засуджена до трьох років позбавлення волі.

Свідоцтво біженця автоматично продовжуватиметься щороку до зміни політичного клімату в Росії, повідомляє прес-служба НБП.

Нагадаємо, в травні 2005 року націонал-більшовики Ольга Кудріна і Євгеній Логовський вивісили на фасаді готелю "Росія" транспарант "Путін, піди сам!". Проти них було порушено кримінальну справу. Суд визнав Кудріну винною за статтями "Хуліганство" і "Псування майна", і засудив її до 3,5 років позбавлення волі.

Проте Кудріна на оголошення вироку не з’явилася і емігрувала до України.

Рішення про статус біженця Ольга Кудріна чекала майже рік, за цей час вона вийшла заміж за іншого московського націонал-більшовика Кирила Ананьєва. Півроку тому у них народилася дочка Олена.

За інформацією НБП, отримання аналогічного статусу в Україні чекає й інший нацбол, Михайло Ганган, що подав необхідні документи на початку січня.

Як раніше повідомлялося, 31 грудня 2007 року працівники УБОЗ у Вінницькій області затримали громадянина РФ, члена НБП Михайла Гангана, який був оголошений Росією в міжнародний розшук через канали Інтерполу.

2 січня 2008 року Замостянський райсуд Вінниці дав згоду на тимчасовий арешт Гангана строком на 40 діб, проте 11 січня Апеляційний суд Вінниці своїм рішенням звільнив його з-під варти.

Офіційний Кремль наполягає на екстрадиції збіглого націонал-більшовика, проте лідери російської опозиційної партії "Інша Росія" Гарі Каспаров і Едуард Лімонов, а також Володимир Рижков і Борис Нємцов звернулися з відкритим листом до президента України Віктора Ющенка з проханням не видавати Гангана Росії.

 Поділитися