MENU

Подібні статті

Україна надала політичний притулок засудженій в Росії нацболціЖодних підстав для повторного арешту Гангана немаєПольза от головной болиСуд звільнив Михайла Гангана з-під варти.Міністр внутрішніх справ контроює, як утримують ГанганаЛидеры Другой России просят Ющенко вступиться за ГанганаМВС України поки не видасть Росії опозиціонера ГанганаМихаил Ганган остаётся под стражейВінницький суд вирішує долю російського опозиціонера Михайла ҐанґанаУкраїна надала політичний притулок російській нацболціЗапитання та відповіді: Україна / МКСВирішення судами колізії щодо притягнення шукачів притулку, які перебувають під слідством, до адміністративної відповідальності за нелегальне проживання (розповсюджується і на іноземців, які не є шукачами притулку)Викрадення Елвіна Ісаєва – Правило 39 не врятувалоЄСПЛ: Україна має сплатити компенсацію російському опозиціонеруКоли повертатися не можнаВажкий захист іноземних захисників УкраїниБезпека в Україні жертв переслідувань авторитарними режимами країн колишнього СРСРУтеча або загибель: через що жінки лишають Саудівську АравіюКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2018 року«Аргументи» по зачарованому колу

20-річна росіянка, наречена убитого нацбола, попросила притулку в Україні

21.03.2008 | www.unian.net

Учасниця опозиційних акцій і наречена убитого в кінці минулого року активіста ліквідованої НБП Юрія Червочкіна Анна Плосконосова попросила політичного притулку  в Україні, пише у п’ятницю газета "Коммерсант".

За словами 20-річної дівчини, у четвер вона, знаходячись в одному з українських міст, подала в міграційну службу України відповідну заяву.

Студентка Тульського державного університету є в Росії фигуранткою відразу двох кримінальних справ, уточнює видання. У рідній Тулі вона звинувачується в побитті замначальника міліції громадської безпеки Центрального району міста Ігоря Захарова під час демонстрації 7 листопада 2007 року (стаття 318 КК РФ "застосування насильства відносно представника влади). А в Калузі проти Плосконосової порушено кримінальну справу за нанесення на стіни будівель опозиційних гасел (стаття 214 КК РФ "вандалізм").

"Перший з цих процесів вже наближався до вироку, і я зрозуміла, що суд хоче дати мені реальний термін. Тому я прийняла рішення виїхати", — пояснила активістка ліквідованої партії.

Як нагадує Лента.ру, в 2008 році політичний притулок  в Україні одержали журналіст з Кемерова Олександр Косвінцев і інша активістка НБП Ольга Кудріна, яку звинувачували в хуліганстві і умисному псуванні майна. Крім того, в Україні знаходяться організатори "Маршу незгодних" в Самарі Михайло Ганган і Анастасія Курт-Аджієва.

Лідер підмосковних нацболов Юрій Червочкін був побитий невідомими напередодні московського "Маршу незгодних" і помер 10 грудня в НДІ імені Бурденко. Соратники активіста "Іншої Росії" покладають провину за його загибель на підмосковний УБОЗ. Червочкін не раз стверджував, що йому загрожували фізичною розправою.

 Поділитися