MENU

Подібні статті

У псевдореабілітаційному центрі на Київщині катували людей – НацполіціяБілорусь: Протягом доби затримано 106 людей‘Мені огидна така служба’: інтерв’ю з ексохоронцем харківського парку, де б’ють людейБілорусь: У суботу та неділю затримано понад 150 людейКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2020 рокуБілорусь: На «маршах волі» затримано понад 300 людейБілорусь: На недільних «маршах сусідів» затримано понад 400 людейБілорусь: У 99-й день протестів затримали більш ніж 1000 людейУ Дяківецькому будинку для людей похилого віку порушують права людини – монітори Офісу ОбудсманаБілорусь: На недільному «Марші народовладдя» затримано більш ніж 1000 людейПро людей забули. Амністія шкодить рейтингу президента?Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 29 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 17.02.2020–21.02.2020Що варто зробити в Україні для її прогресуПоліція: у Харкові діяв фейковий реабілітаційний центр, де утримували 7 людейБілорусь: Під час вуличних протестів загинули принаймні п’ять людей, – правозахисникиБілорусь: Під час протестів затримали більше ніж 300 людейКрим: Людей назвали злочинцями лише в результаті анексії та окупаціїПоліція: двоє волинян відправляли людей у трудове рабство до ПольщіЄвген Захаров: Держава не має права вирішувати за людей, як їм жити, де працювати та зароблятиПоліція склала протокол на водія за перевезення 11 людей, але в суді нарахували лише 10

На Житомирщині перекрили канал продажу людей

Працівники відділу боротьби із злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Управління МВС України в Житомирській області викрили канал продажу жителів Житомирщини на територію Польщі в трудове рабство для жебракування.
Як повідомила працівник відділу зв’язків з громадськістю УМВД в Житомирській області Ольга Номерчук, „такий безпрецедентний випадок міліція області зафіксувала вперше”.
За її словами, встановлено особи 5 потерпілих, яких в 2005 році незаконно вивезли до Польщі з метою подальшої трудової експлуатації і жебракування, - жінок віком від 25 до 38 років та їх малолітніх дітей.
Як розповів начальник відділу боротьби з торгівлею людьми Віктор Курбатов, все почалося в червні 2005 року, коли в одному з сіл на Житомирщині з’явилися незнайомці, які пропонували роботу за кордоном, - тисячу доларів за місяць за догляд за літніми людьми. При цьому дозволяється брати з собою дітей.
„Незабаром по туристичній візі 23-річну жінку з 4-річним сином та її 30-річну сусідку разом з 5-річним хлопчиком і 3-річною дочкою вербувальники переправили на територію Польщі, де їх зустріли вже інші люди, забрали документи і примушували жебракувати”, - розповів Курбатов.
Він сказав, що в 2007 році нашим землячкам вдалося повернутися на батьківщину.
За фактом торгівлі людьми і трудової експлуатації слідчим управлінням УМВД України в Житомирській області порушено кримінальну справу за ст.149 Кримінального кодексу України.
Встановлено особу одного з вербувальників, 29-річного громадянина Молдови. Слідство з’ясовує обставини скоєння цих злочинів. Крім того, працівники міліції володіють інформацією, що з подачі цих же зловмисників на території Російської Федерації жебракують жителі Житомирщини, які мають явно виражені ознаки інвалідності.
За інформацією, оприлюдненою минулого року Міжнародною організацією з міграції, в Україні з 1991 року жертвами торгівлі людьми стали 100 тисяч людей. Ці цифри не включають даних за 2007 рік.

 Поділитися