MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Сіре та чорне посвідчення. Які пільги отримують родини загиблих військовослужбовців в Україні?‘Надзвичайні обставини не виправдовують неповагу до мандата Уповноваженого з прав людини’, — звернення альянсу інституцій з прав людини2550 гривень: Рада збільшила штраф для водіїв за відмову в пільговому перевезенніАбітурієнтам- ВПО: про вступну кампанію та пільги для студентівПільги на здобуття освіти дітям учасників АТО є, проте їх… немаєВони захищають Батьківщину: соціальні пільги учасникам АТОПенсійний фонд: захочемо – пільги нарахуємо, не захочемо – «не помітимо»Харків без райрад: менші можливості виборців і більші ціни мандатівКонституційний Суд підрізав крильця народним депутатамКС захистив пільги від бюджетуГражданин Северной Кореи, мандатный беженец УВКБ ООН, исчез из приемной УФМС по Московской областиКС скасував положення закону про держбюджет, які призупиняли пільгиНі намаганням Уряду Януковича скасувати пільги для працюючих вагітних жінокКонституцию надо совершенствоватьЯнукович повернув Кучмі пільги, скасовані за ТимошенкоКВУ почав збір підписів проти імперативного мандатуПАРЄ занепокоєна виборами омбудсмена в УкраїніВерховна Рада достроково припинила повноваження КарпачовоїГромадянський форум України вимагає негайно звільнити Ніну Карпачову з посади омбудсменаКарпачова вирішила здати мандат

Депутати залишили собі пільги і зарізали імперативний мандат

17.06.2008    джерело: www.unian.net
Законопроект передбачав скасування пільг, зокрема права на безкоштовний проїзд, безкоштовне користування залою офіційних делегацій, безкоштовне житло та медичне лікування

Верховна Рада відмовилася ухвалити законопроект щодо обмеження пільг та запровадження імперативного мандату.

Як передає кореспондент УНІАН, "за" ухвалення відповідного проекту закону «Про внесення змін до закону України «Про статус народного депутата України» та деяких інших законів проголосували в першому читанні 192 народних депутата із 436, зареєстрованих у сесійній залі.

Не підтримали в повному складі фракції Партії регіонів, КПУ та Блоку Литвина. При цьому частково проголосувала фракція НУ-НС (39 депутатів) та повністю фракція БЮТ (153 депутати).

Законопроект передбачав скасування пільг, зокрема права на безкоштовний проїзд, безкоштовне користування залою офіційних делегацій, безкоштовне житло та медичне лікування.

В той же час законопроектом передбачалося встановити додаткові підстави для дострокового припинення повноважень народних депутатів.

Зокрема, такою умовою передбачалося встановити неподання народним депутатом в день складення ним присяги особистої письмової заяви про входження до складу фракцій; відмова народного депутата від підписання письмового повідомлення про сформування фракції та відмова від участі у діяльності фракції, що фактично протидіє діяльності депутатської фракції. Законопроект передбачав, що факт невходження депутата до фракції встановлюється вищим керівним органом політичної партії чи блоку. При цьому у разі встановлення факту невходження вищий керівний орган приймає рішення про дострокове припинення повноважень народного депутата. Відповідне рішення не підлягає оскарженню.

Після нерезультативного голосування надійшла пропозиція направити даний проект закону на повторне перше читання, однак її підтримали тільки 219 народних депутатів з 439, зареєстрованих в сесійній залі.

 Поділитися