MENU

Подібні статті

До суду передали 16 обвинувальних актів щодо злочинів, скоєних проти журналістівРішення ЄСПЛ у справі Барбулеску проти РумуніїЄСПЛ визнав справу України проти Росії щодо Криму прийнятноюЄСПЛ: рішення щодо прийнятності у справі України проти Росії щодо Криму ухвалять 14 січня Проти демократіїКрим: Суд припинив провадження проти журналіста Темер’яноваКрим: Справа проти журналіста «за організацію масового заходу»Рішення ЄСПЛ у справі Лопата та інші проти УкраїниЄСПЛ розпочне розглядати справу «Україна і Нідерланди проти Росії» наступної осеніЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 33 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 16.03.2020–20.03.2020ЄСПЛ приєднав справу MH17 до позову України проти Росії«Онлайн-магазин» проти домашнього насильства100 днів білоруської революції. 20 висновківRussian proxy Donetsk ‘republic’ sentences Ukrainian war veteran to 16 years for defending UkraineНа українських журналістів нападають щоп’ять днів – НСЖУБілорусь: понад три сотні затриманих на «Марші проти терору»Страсбург проти Кафки: дипломатична недоторканність суддів Європейського cуду з прав людиниПрезидент підписав Закон «Про розвідку» – правозахисники протиВійськовому пенсіонеру повернуть протиправно утримані з нього кошти на суму майже 38 тис. грнЯк на Харківщині протидіють торгівлі людьми

В Україні розпочалася акція «16 днів проти гендерної нерівності»

26.11.2008 | www2.dw-world.de

Акція за підтримки ООН триватиме до 10 грудня, коли по всьому світу святкуватимуть 60-ту річницю з дня підписання Загальної декларації прав людини. Ця акція має нагадати українцям про права жінок.
Акцію «16 днів проти гендерної нерівності» ініціювало представництво ООН в Україні та міністерство з питань сім’ї, молоді та спорту. Подібні естафети пройдуть по всьому світу, оскільки, за даними ООН, у світі щорічно від 500 до 2 млн. жінок та дітей стають жертвами насилля, рабства та примусової проституції, розповів координатор системи ООН в Україні Френсіс О’Доннелл. «Ця статистика фактів насильства над жінками свідчить про те, що ми живемо у нецивілізованому світі. Ми зможемо досягти цивілізованості лише тоді, коли зможемо забезпечити виконання прав жінок», - вважає О’Доннелл. Українські реалії відображають світові тенденції. Кожна третя українська жінка страждає від знущань як фізичних , так і психологічних, констатує міністр сім’ї, молоді та спорту України Юрій Павленко. Він розповів, що нині в українських регіонах створені 22 центри психологічної допомоги, послугами яких цього року скористалися півтори тисячі жінок. «Комусь потрібне було ліжко, комусь юридична допомога, а комусь психологічна», - сказав міністри та додав, що в сім’ях почастішали випадки насилля, депресій та суїцидів через погіршення соціально-економічних умов життя.

 Поділитися