MENU

Подібні статті

Білорусь: Правозахисники заявили про нечувані знущання влади з жінокКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2020 рокуЕксперти ООН закликають владу Білорусі припинити тортуриСучасне рабство: як не потрапити на гачокКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2020 рокуПоліція: двоє волинян відправляли людей у трудове рабство до Польщі«Зразкова» Олексіївська виправна колонія № 25 в оцінці Європейського комітету із запобігання катуваннямЩо трапилося в Олексіївській колонії №25 в Харкові? (оновлене)«Требуется пеший курьер» – дещо про сучасне рабствоООН оприлюднила доповідь про порушення людських прав у КримуЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 230 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 08.07.2019 – 12.07.2019Поліція звільнила ~100 людей із рабства під виглядом ‘реабілітаційних центрів’Експерт ООН з прав ЛГБТ відвідав УкраїнуУкраїнським дітям загрожує рабствоПрава кримського населення порушуються як Росією, так і Україною – висновок спеціальної місії ООННова регламентація протидії домашньому насильству: п’ять основних нововведеньДо 70-річчя Загальної декларації прав людини та Конвенції про геноцидПро права людини в Україні в 2018 році – до 70-річчя прийняття Загальної декларації та Конвенції про геноцид (ВІДЕО) +ПРЕС-РЕЛІЗПравозахисники розповіли про екстраординарні порушення прав людини на ДонбасіЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 100 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 14.11.2016 – 18.11.2016

Торговців кримськими секс-рабинями віддадуть під суд

У Криму направлено до суду кримінальну справу відносно громадян, які продавали молодих кримчанок у сексуальне рабство до Туреччини.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Криму, цим відомством затверджено обвинувальний висновок, пред’явлений двом жінкам, які продавали в секс-рабство жительок Криму і Севастополя. Кримінальну справу порушено за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми).

Від дій обвинувачених постраждали п’ять жінок із Севастополя, Сімферополя і Джанкойського району Криму.

Торговці «живим товаром» переправляли жінок до Туреччини, а там їх передавали місцевим сутенерам. «Майже всім жінкам торговці говорили, що влаштують їх на роботу в кафе - кухарями або офіціантками», - повідомили в кримській прокуратурі.

 Поділитися