MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

В Україні стало менше жертв работоргівлі

25.05.2009    джерело: www.dw-world.de

За оцінками експертів, в Україні за останній час поменшало жертв работоргівлі. Однак однією з основних перепон на шляху запобігання явищу стоїть незадовільний рівень міжнародної співпраці в цій галузі.

Україна залишається одним з основних імпортерів живого товару до країн Європи та Близького Сходу, зокрема до Ізраїлю. Аби ефективніше протидіяти цьому явищу, необхідно не лише підвищувати інформованість суспільства та вдосконалювати національне законодавство, але й встановлювати тісніші міжнародні контакти для кращого обміну інформацією. З цією метою МЗС Ізраїлю за сприяння ОБСЄ та Міжнародної організації з міграції провело спеціальний міжнародний семінар для профільних неурядових організацій з 18 країн світу, на якому особливу увагу приділили ситуації з работоргівлею в Україні.

Загалом за останній період експерти відзначають певне зменшення кількості українців, які стали жертвами сучасної работоргівлі. Як зазначила в інтерв’ю «Німецькій хвилі» заступник координатора українського представництва Міжнародної організації з міграції Оксана Горбунова: «Цей пік работоргівлі – 2005-2006 роки – вже позаду. За цей час вдалося налагодити співпрацю між громадськими організаціями, державними і правоохоронними структурами». Водночас фахівці не виключають, що економічна криза до кінця року може звести оптимістичні тенденції нанівець.

Дмитро Каневський

 Поділитися