MENU

Подібні статті

В Україні стало менше жертв работоргівліЖертви торгівлі жінками не отримують компенсаційШвейцарія рятуватиме українську молодь від сучасного рабстваЖителька Дніпродзержинська підозрюється у вербуванні інвалідів для жебракування за кордономУкраїнські чоловіки почали частіше потрапляти в трудове і сексуальне рабствоПравозахисники: українців менше продають за кордон. Рабство тепер процвітає вдомаПроти торгівців моряками в Криму порушили кримінальну справуКиїв вестиме облік українців проданих у рабствоКонсультативно-інформаційні зустрічі з попередження торгівлі людьмиКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у другій половині 2020 рокуЯк на Харківщині протидіють торгівлі людьмиКороткий опис справ, що розглядалися Центром стратегічного захисту (ЦСЗ) ХПГ у першій половині 2020 рокуРезультати громадського моніторингу ситуації з протидії торгівлі людьми на ХарківщиніЯк Харківська поліція протидіє торгівлі людьмиЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 217 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 18.03.2019 – 22.03.2019Українським дітям загрожує рабствоЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 183 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 02.07.2018 – 06.07.2018Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 179 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 04.06.2018 – 08.06.2018Протидія торгівлі людьми як питання забезпечення людської безпекиЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України. Бюлетень № 134 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 17.07.2017 – 21.07.2017

Експерти прогнозують зростання експлуатації неповнолітніх

30.06.2009 | www.dw-world.de

Проблеми внутрішньої работоргівлі, а також трудової й сексуальної експлуатації неповнолітніх постануть цього літа особливо гостро через економічну кризу. З таким прогнозом виступили експерти-правозахисники.

Експерти з проблем міграції відзначають певне зменшення за останній період кількості громадян України, що стали жертвами торгівлі людьми за кордоном. Цю тенденцію фахівці пов’язують з посиленням візових вимог країн ЄС.

Натомість на цьому тлі в самій Україні відчутне зростання внутрішньої торгівлі людьми, трудової експлуатації й новий бум вуличної проституції. Як зазначила в інтерв’ю «Німецькій хвилі» представниця правозахисної організації «ECPAT International» на території країн СНД Ольга Швед, останніми тижнями МВС України та правозахисники зафіксували відновлення діяльності старих точок постійного заробітку повій.

Літо – небезпечна пора

Крім того, за словами експерта, у літній період причорноморський регіон України може стати центром експлуатації неповнолітніх, у тому числі приїжджих із сусідніх країн: «Білорусь, Молдова, Росія... До України поступають діти, яких привозять для різноманітної експлуатації, також сексуальної. В Україні вже помітний цей негативний процес».

Змінити ситуацію на краще, переконані спеціалісти, можна буде лише тоді, коли держава приділятиме більше уваги й бюджетної підтримки дитячо-юнацьким проблемам. Зокрема зробить доступними відпочинок у літніх таборах та санаторіях, аби вберегти малечу від небезпек вулиці. 

Дмитро Каневський

 Поділитися