MENU

Подібні статті

Громадянин Ізраїлю заявляє про побиття охороною харківського саду Шевченка. Це третє побиття за рікМасове побиття в’язнів у ПВК-90 на ХерсонщиніНові деталі про побиття двох студентів у харківському паркуЗнову побиття в’язнів в Кропивницькому СІЗО? (оновлене)Знову побиття в колоніїМісяць після побиття черкаського журналіста: слідство триває, Комаров досі в коміЗвіряче масове побиття за проукраїнську позиціюПовернення у минуле, або "маски-шоу" у виправній колоніїПравозахисники викрили випадок катувань у Бердянській виправній колоніїРФ: Павло Гриб розповів у суді про побиттяВерховний Суд поставив крапку в історії про побиття в парку Горького в ХарковіЗаява щодо побиття регіонального координатора ВБО «Точка опори» Ігоря Захарченка в м. ОдесаПобиття довічно засудженого за сумнівним вироком Мераба Суслова (ПРЕС-АНОНС)Жорстоке побиття засуджених, які прибули етапом 27 лютого до Бердянської виправної колонії № 77. ПРЕС-АНОНСХулігани нападають на сирійців, а побиття міліціонерами іноземців не обліковуютьсяAmnesty International: Учасники побиття мітингувальників та журналістів 1 грудня до цих пір не покараніПро побиття в’язнів у Бердичевській ВК № 70 (+відео)Брутальне побиття засуджених у Бердичівській виправній колонії №70В Ужгородській УВП № 9 після побиття в’язні оголосили голодування (+фото) (ОНОВЛЕНО)Інформація про побиття ув’язнених

Прокуратура порушила кримінальну справу у зв’язку з побиттям в’язня у Вінницькій колонії

02.09.2009

Прокуратура Вінницької області порушила кримінальну справу за фактом побиття ув’язненого посадовими особами Вінницької установи виконання покарань №1.

Про це повідомив  помічник прокурора Вінницькій області з питань контролю над дотриманням законності виконання судових рішень з кримінальних справ Андрій Кобилянський.

За його словами, кримінальна справа порушена на підставі перевірки, проведеної прокуратурою області у зв’язку з неодноразовими повідомленнями про неналежні умови утримання ув’язнених в установі.

"Знайдені небезпідставними повідомлення засуджених щодо їхньої безпеки під час перебування в установі. Про це свідчить факт необґрунтованого фізичного насильства, застосованого до одного із засуджених з використанням спеціальних засобів і перевищенням службових повноважень", - уточнив Кобилянський.

Він додав, що в даний момент потерпілий знаходиться в безпеці, його стан здоров’я оцінюється як задовільний.

"Після втручання у ситуацію центрального апарату Державного департаменту з виконання покарань, певних кадрових змін у структурі управління держдепартаменту по виконання покарань у Вінницькій області, ситуація в установі виправилася, стала контрольованою і керованою", - додав Кобилянський.

За даним фактом порушено кримінальну справу згідно із ст. 365 ч. 2 (перевищення влади, що супроводжується насильством) Кримінального кодексу.

Ведеться слідство.

Як повідомлялося, наприкінці серпня Держдепартамент з виконання покарань звільнив виконуючого обов’язки начальника Вінницької установи виконання покарань №1 Сергія Козачишина за побиття ув’язненого.

Раніше Вінницька правозахисна група повідомила, що 2 червня у реанімаційному відділенні Кіровоградської лікарні №1 в результаті численних побоїв, отриманих у СІЗО, помер громадянин України, житель Світловодська 22-річний Анатолій Левчун.

www.korespondent.netза матеріалами  Українські новини

 Поділитися