MENU

Подібні статті

Кернес обвинил харьковчан в том, что их очень многоРезультаты общественных слушаний в Харькове могут быть сфальсифицированы?Двое защитников Парка Горького объявлены «узниками совести»Сьогодні Дерево. Завтра – ТИ! Всеукраїнська акція на підтримку харків’янЗвернення до Президента УкраїниЧергове беззаконня судової владиЩе два судові рішення у справах захисників парку ім. ГорькогоПриєднайтесь до звернення щодо незаконних дій харківської місцевої влади!Дії, несумісні з демократією. Ч. 1: ХарківВсе судебные решения по защитникам Парка Горького будут обжалованыЧотири судові рішення у справах захисників парку ім. ГорькогоВідкрите звернення Української Гельсінської спілки з прав людини: Міліція виконує незаконні вказівкиСегодня в Харькове – пикет против неправомерных действий милицииСьогодні їх, а завтра – васЗащитники парка Горького у здания облгосадминистрации (8:20)Ночное нападение на защитников парка в ХарьковеДокументи на дорогу через Парк ГорькогоЭволюция проекта дороги через Парк ГорькогоВідповідь Міністерства навколишнього природного середовища на запит щодо харківського Парку ім. ГорькогоГосэкоинспекция проверит законность вырубки деревьев

Ситуація біля Київського райвиконкому м. Харкова (11:00)

19.06.2010

11: 00 Як повідомляє наш кореспондент, для заповнення залу, де проходять громадські слухання, присвячені захисту зелених насаджень, задіяний адмінресурс. Цілеспрямовано були привезені вчителі з районних шкіл, учні ПТУ. Можливо, хтось зайняв місця з вечора.

Як каже депутат районної ради Максим Олексієнко, його фізично не пустили до залу люди, які відмовилися представитися й показати свої документи, а співробітники міліції не допомогти депутату в цій ситуації. Не пустили до залу також помічницю депутата В. Филенка Ірину Гончарову.

Пресі також перешкоджали, не змогли увійти до залу кореспонденти «Главного» й «Медіпорту».

На вулиці Чернишевській, як передає наш кореспондент, зібралося кілька тисяч людей.

 Поділитися