MENU

Подібні статті

У Сімферополі протестували проти можливої фальсифікації місцевих виборівНа місцевих виборах загрожує плутанина з бюлетенямиМісцеві вибори: тервиборчкоми безпідставно «відфутболили» кандидатівПартія регіонів зі скандалом захопила владу в тростянецькій виборчій комісіїМісцеві вибори – 2010: виборчі маніпуляціїЄвропарламент, як виняток, може надіслати спостерігачів в УкраїніЗаява передвиборчих делегацій НДІ та МФВС (ІРЕ5) щодо місцевих виборівЗаява КВУ за підсумками довгострокового моніторингу кампанії по місцевим виборамУ Львові змагаються виборчі клониЖоден міжнародний спостерігач в ЦВК не був зареєстрований – голова КВУВ Украину приедет делегация Конгресса местных и региональных властей СЕУ Кам’янці-Подільському продовжуються громадські акції протесту проти арешту міського головиХто робить Кам’янець землею героївПросто знимуть рейтингових кандидатів у мери?За ширмою «цілком таємно»Українці й далі не вірять, що можуть вплинути на владу через вибориЧлени ЦВК просять президента повернути виборчий процес у демократичне руслоБільшість в керівних органах ТВК отримали партії владиУ Миколаєві розпочали роботу громадські спостерігачіКВУ вказує не непрозорість передвиборчої кампанії

Львівська міська ТВК затвердила особливі списки членів ДВК

19.10.2010 | www.opora.org.ua

Вперше за історію проведення виборів територіальна виборча комісія затвердила списки членів ДВК без зазначення суб’єктів їх висування. 

Як вже повідомляли громадські спостерігачі ГМ ОПОРА у Львові, 16 жовтня ввечері Львівська міська територіальна виборча комісія затвердила списки членів ДВК. За списки проголосувало 10 членів ТВК, проти - 4, один член утримався. За словами голови комісії пана Ігоря Сліпецького, над укладанням списків працювала спеціально створено робоча група, склад якої залишився таємницею.

Особливістю списків членів ДВК стало відсутність графи, яка б свідчила про партійну приналежність члена комісії, тому партії мали самотужки вишукувати своїх людей на кожній з 284 дільниць. Немає також граф із зазначеням місця праці та попереднього досвіду роботи.

Іншим несподіваним кроком з боку міської ТВК стало те, що кількість членів кожної дільничної виборчої комісії була зведена до мінімуму (для великих дільниць - це 18 членів ДВК). 

Сьогодні обурені голови політичних партій, представники яких не портапили до списків членів ДВК, провели серію прес-конференцій, на яких розкритикували дії міської ТВК та обіцяли вдатися до акцій протесту. Поки що протестує лише Свобода.

http://opora.org.ua/news.php?id=672&

 Поділитися