MENU

Подібні статті

Нардепи відмовилися звітувати про свої витратиРозгляд закону про доступ до публічної інформації знову затягуєтьсяФракція Януковича не дала голосів за закон, який він обіцяв ЄвропіЖурналісти закликають депутатів ухвалити закон про доступ до публічної інформаціїРада провалила закон про доступ до інформаціїБез інформації немає демократіїПідозріла старанністьЖурналісти передали звернення до ЄС щодо ухвалення закону «Про доступ до публічної інформації»Бондаренко, Мірошниченко і Шевченко узгодили остаточну редакцію закону про доступ до публічної інформаціїМеню Хорошковського: Королівський краб та реформи на закускуРезолюція Європарламенту щодо України (Неофіційний переклад українською)Інститут Медіа Права позивається до Верховної Ради УкраїниБандера. Запрошення до спокійної розмовиЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 35 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 30.03.2020–04.04.2020 Практика застосування статті 111 Кримінального кодексу УкраїниЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 32 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 09.03.2020–13.03.2020Телефонний зв’язок із медчастинами тюрем заборонений таємним наказом Мін’юсту, — ДКВСВисновок щодо політичних мотивів кримінального переслідування та порушень прав людини у справі Сергія ПашинськогоЄСПЛ підтвердив право журналістки не розкривати джерело інформаціїТерор у карантинній обгортці: окрема думка судді КСУ Сліденка щодо конституційності карантинних обмежень

Янукович засекретив витрати на день народження

08.11.2010 | www.pravda.com.ua

Адміністрація президента відмовилася повідомити, скільки коштувало широке святкування дня народження президента Віктора Януковича 9-11 липня 2010 року.

Про це ідеться у відповіді першого заступника глави адміністрації Олени Лукаш на адресу "Української правди".

"Згідно зі статтею 37 закону "Про інформацію" не підлягають обов’язковому наданню для ознайомлення за інформаційними запитами офіційні документи, які містять в собі конфіденційну інформацію та інформацію, що стосується особистого життя громадян", - пише Лукаш.

"Українська правда" просила повідомити "суму коштів, витрачених на підготовку та проведення святкування" та "розмір гонорарів артистів, які виступали на святі: Лари Фабіан, Філіпа Кіркорова, Софії Ротару, Анжеліки Варум, Леоніда Агутіна"?

Крім того, "Українська правда" просила повідомити, "чи здійснювалася вирубка лісу на території резиденції "Залісся" для будівництва павільйону, в якому відбувалося святкування"?

"Аналіз питань, порушених у зверненні, свідчить про те, що вони не стосуються діяльності як глави держави, так і адміністрації президента", - зазначає Лукаш в своєму листі. Аналогічну відмову в наданні інформації "Українська правда" отримала на інший запит - щодо "клубного будинку Віктора Януковича".

Як відомо, 30 серпня 2010 року під час виступу перед представниками німецького істеблішменту Янукович сказав тоді таке: "Я побудував один будинок такий, клубний... Його будувала "Хонка" - фінська компанія... Але у нас, у всіх членів клубу з’явилося бажання, щоб він добре виглядав і ззовні, і внутрішньо..."

"Українська правда" просила повідомити "місце розташування згаданого "клубного будинку", назву клубу та профіль його діяльності, чиїм коштом було зведено цей "клубний будинок" і хто, окрім Януковича, є членами згаданого клубу".

 Поділитися