MENU

Подібні статті

Пенсіонерка, свідок Єгови, журналіст – репресії у Криму триваютьКрим: Кримського татарина засуджено до 6 років за участь у добровольчому батальйоніКрим: Свідку Єгови загрожує 7 років колоніїУ Криму незаконно утримують 109, на Донбасі – 267 українських громадян – ДенісоваКрим: Журналіста обвинувачують у зборі інформації для українських спецслужбРФ: Суд залишив свідка Єгови з Криму за ґратамиЖертви мін на Донбасі, депортації з Криму, напади на журналістів«Кримський диверсант» Гліб Шаблій повернувся в УкраїнуСьогодні – День нульової дискримінаціїСьогодні – День спротиву окупації КримуУкраїна передала до МКС інформаційне повідомлення щодо злочинів проти журналістів у КримуКрим: Суд арештував мусульман, затриманих 17 лютогоКрим: Обшуки в домах мусульман і нові затриманняТвіттер верифікував профіль «представництва МЗС Росії» у КримуКількість українських політв’язнів у Росії та Криму збільшується – ДенісоваРосія залишається у ПАРЄ, незважаючи на анексію Криму, невиконання рішень ЄСПЛ та отруєння НавальногоКрим: Найбільш жорстокі тортури щодо ув’язнених застосовують співробітники ФСБКрим: З 2014 року до російського війська призвано 28 тисяч жителів півостроваКрим, Донбас, домашнє насильство, – доповідь HRWЄСПЛ визнав справу України проти Росії щодо Криму прийнятною

Імама Євпаторії примусово доставили в суд

28.11.2016
Ольга Багалій

Як повідомляє Кримська правозахисна група, причини затримання названі не були, як не було надано постанову про затримання Абдулганіева. Поліцейські доставили кримчанина в Євпаторійський міський суд. Особи, які супроводжували Адулганіева, на засідання суду не були допущені.

Суддя Ізмайлов визнав імама винним в зберіганні та розповсюдженні екстремістської літератури (ст 20.29 КоАП РФ).

За словами Абдулганіева, суд дав йому півгодини на пошук адвоката, але імам не зміг за цей час його знайти.

На опублікованому відео є запис Аметхана Альмежітова. Він повідомляє, що на суді його представили, як свідка проти Абдулганіева. Нібито Альмежітов заявив, що імам поширює екстремістську літературу.

Однак сам Альмежітов повідомив суду, що він цього не говорив. За словами Альмежітова, суддя відмовив йому в ознайомленні з власною заявою для впізнання свого підпису. На відео Альмежітов повідомив, що знайдені книги він бачив тільки в руках співробітника ФСБ РФ.

Раніше Кримська правозахисна група повідомляла, що в мечеті Хан-Джамі особи, які представилися співробітниками ФСБ, але не назвали своїх прізвищ, провели обшук і нібито знайшли під килимом «заборонену літературу». Про це на своїй сторінці в Фейсбук розмістив інформацію Ленур Усманов.

Обшук проводили в темряві. Очевидці, які перебували в мечеті під час обшуку, заявили на відео, що літературу цю могли підкласти ті, хто проводив обшук.

 Поділитися