MENU

Подібні статті

«Кримський диверсант» Гліб Шаблій повернувся в УкраїнуСьогодні – День нульової дискримінаціїСьогодні – День спротиву окупації КримуУкраїна передала до МКС інформаційне повідомлення щодо злочинів проти журналістів у КримуКрим: Суд арештував мусульман, затриманих 17 лютогоКрим: Обшуки в домах мусульман і нові затриманняТвіттер верифікував профіль «представництва МЗС Росії» у КримуКількість українських політв’язнів у Росії та Криму збільшується – ДенісоваРосія залишається у ПАРЄ, незважаючи на анексію Криму, невиконання рішень ЄСПЛ та отруєння НавальногоКрим: Найбільш жорстокі тортури щодо ув’язнених застосовують співробітники ФСБКрим: З 2014 року до російського війська призвано 28 тисяч жителів півостроваКрим, Донбас, домашнє насильство, – доповідь HRWЄСПЛ визнав справу України проти Росії щодо Криму прийнятноюРФ: Трьох кримчан засудили до тривалих строків позбавлення воліЄСПЛ: рішення щодо прийнятності у справі України проти Росії щодо Криму ухвалять 14 січня Кримчанин Ренат Сулейманов вийшов із російського ув’язненняКрим: Суд припинив провадження проти журналіста Темер’яноваКрим: Справа проти журналіста «за організацію масового заходу»Крим: Пошук дощок, збіглих пацієнтів із COVID-19, вкрадених автоКрим: До активіста прийшла поліція – шукали «нелегалів»

Активіста Володимира Балуха в Криму заарештували на 30 діб

13.12.2016

12 грудня 2016 року Роздольненський районний суд Криму обрав запобіжний захід для українського активіста Володимира Балуха у вигляді взяття під варту строком на 30 діб.

Сторона звинувачення серед своїх доводів вказувала на те, що активіст «не здав свій український паспорт і не відмовився від громадянства України», повідомляє Кримська правозахисна група.

Суд не звернув уваги на той факт, що процесуальні документи були складені з істотними порушеннями.

Крім того, не було задоволено клопотання захисту про відвід прокурора. Цей прокурор вже раніше виступав на стороні звинувачення щодо Володимира Балуха по іншій справі проти нього.

Після затримання 8 грудня активісту призначили адвоката, проте в ході сьогоднішнього судового засідання затриманий висловив недовіру цьому адвокату за призначенням. Його інтереси представляв адвокат на запрошення, якого залучили для захисту родичі.

Володимир Балух поки знаходиться в статусі підозрюваного, пізніше йому висунуть звинувачення.

8 грудня 2016 року співробітники ФСБ почали обшуки в селі Серебрянка Роздольненського району Криму. Обшуки проводилися протягом 4-х годин в будинках Володимира Балуха і його матері.

Це не перший обшук в будинку активіста, кожен раз під час обшуків у нього знімали з даху будинку і вилучали український прапор.

Цього разу співробітники ФСБ нібито знайшли на даху патрони і динаміт.

На даний момент відомо, що Володимир Балух знаходиться в Роздольненському ізоляторі тимчасового тримання.

Активіста звинувачують в «незаконному зберіганні зброї, боєприпасів».

Експерти Кримської правозахисної групи вважають, що нова кримінальна проти активіста справа є продовженням політично мотивованого переслідування Володимира Балуха за його публічну проукраїнську позицію в Криму.

 Поділитися