MENU

На Донбасі питання з медперсоналом стоїть гостріше, ніж з відновленням пошкоджених лікарень.

23.01.2017
медіа група ХПГ

Кадрове питання в сфері охорони здоров'я на Донбасі більше проблематичне, ніж питання відновлення зруйнованих медичних установ. Про це заявила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун в інтерв'ю виданню "ВВС Україна".

"Зараз там велика проблема з кадрами, ніж з лікарнями. Дуже багато лікарів та інших медпрацівників виїхали з тих областей і тепер як переселенці працюють в інших. Ми просимо волонтерів їхати в ті лікарні, щоб допомогти, а потім повернутися назад. Ми також закликаємо молодих лікарів їхати туди на роботу - вони отримують підвищення зарплати, житло ", - зазначила Супрун.

За її словами, багато лікарень мають грантові програми від міжнародних організацій. Також вони отримують додаткову допомогу на ремонт через Міністерство з питань окупованих територій і ВПЛ.

Вона зазначила, що є приріст медперсоналу за рахунок військових, які допомагають в прифронтових лікарнях. "Вони лікують не тільки військових, а й цивільних, і також цивільні в разі необхідності надають послуги бійцям. Це допомагає примирити суспільство і військових", - сказала в.о. міністра охорони здоров'я України.

 Поділитися