MENU

Подібні статті

30 квітня – головне за деньФонд «Бабин Яр» закликає припинити підтримку російського проєкту меморіалізаціїСелянину допомогли стати власником земліЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 38. Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 20.04.2020–24.04.2020 29 квітня – головне за деньРада Європи: минулий рік завдав надзвичайної шкоди свободі пресиКрим: Обшук у брата політв’язня28 квітня – головне за день27 квітня – головне за деньОчікуване звільнення політв’язня26 квітня – головне за деньПісля пожежі музей «Тюрма на Лонцького» потребує допомогиЗвіт про моніторинговий візит до Державної установи «Бердянська виправна колонія (№ 77)»23 квітня – головне за деньКрим: Суд зняв з розгляду скаргу на арешт Владислава Єсипенка22 квітня – головне за деньДослідження показало, що псилоцибін може бути ефективним у лікуванні депресіїЯкий вирок нам виносить природа? Або як ми обманюємо самих себе, коли забруднюємо довкілляЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України ІХ скликання Огляд № 37 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 13.04.2020–17.04.2020 21 квітня – головне за день

Громадянина Таджикистану - звільнено в залі суду

18.03.2017
Василь Мельничук

Як ми писали раніше, юристам центру стратегічних спав ХПГ 22.02.2017 вдалось в апеляційному суді скасувати рішення про видворення громадянина Таджикистану М. за межі України[1].

Незважаючи на скасування рішення про видворення М., його продовжували утримувати в пункті тимчасового утримання іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) на підставі постанови Ріпкинського районного суду Чернігівської області про його затримання та поміщення до ПТПІ, яка була прийнята на підставі зазначеної вище скасованої постанови про видворення М.

Для звільнення М. 23.02.2017 р. було подано відповідні заяви до прокуратур Харківської та Чернігівської областей, до Міграційної служби України та її управлінь, до ПТПІ, а також було подано заву про перегляд за нововиявленими обставинами постанови про затримання М.

На протязі двох тижнів, після звернення про звільнення М., з боку органів державної влади не було вжито ніяких дій направлених на його якнайшвидше звільнення.

Заяву про перегляд за нововиявленими обставинами було розглянуто Ріпкинським районним судом Чернігівської області 15.03.2016 р. та прийнято нову постанову, якою постанову про затримання М. скасовано, в задоволенні позову міграційної служби про затримання М. відмовлено, громадянина М. звільнено в залі суд.

 

 Поділитися