MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Дзеркало українського правосуддя‘Людина — не витратний матеріал для вирішення державних завдань’, — Ян РачинськийРада нацбезпеки доручила перевірити рішення ВЛК про непридатність до військової службиЄСПЛ оголосив рішення у справі ‘Росія проти України’Дев’ять тисяч скарг на суддів: коли запрацює Служба дисциплінарних інспекторів при Вищій раді правосуддя?Amnesty International: У 2022 році у світі стратили 883 людини за рішенням судуРішення Комітету Міністрів Ради Європи щодо групи справ ‘Пєтухов (№ 2) проти України’Звільнення від відбування покарання у зв’язку із тяжкою хворобою — системна проблема, що потребує вирішення‘Ми хочемо українського правосуддя!’ — довічники не втекли з покинутого без варти Херсонського СІЗОПрокуратура і суд ігнорують рішення ЄвросудуУкраїна не виконує рішення Європейського суду! Генштаб скасував рішення про обмеження поїздок між областями для військовозобов’язаних‘Непропорційне обмеження свободи слова’: Звернення правозахисників щодо рішення про об'єднання загальнонаціональних телеканалівМіжнародний суд у Гаазі наказав Росії припинити війну – держава-агресор проігнорувала рішення судуРФ: Міжнародний Меморіал оскаржив рішення Верховного суду про ліквідаціюРішення ВАКС про необґрунтованість підозриГригоренко чи Жуков – чергове судове рішення щодо харківського проспектуСуд не скасував рішення СБУ щодо Олексія БоленковаБілоруського активіста намагаються видворити з України без рішення суду«Що є держава без правосуддя? Зграя розбійників, та й годі»

Адвокатська таємниця - джерело доказів в кримінальному провадженні

24.05.2017   
Геннадій Токарев
Декілька слів про чудовий слух оперуповноважених

 

«Вор должен сидеть в тюрьме!»

Адвокатська таємниця - джерело доказів в кримінальному провадженні

Неординарний випадок трапився в ізоляторі тимчасового тримання Жовківського відділі поліції Головного управління національної поліції у Львівській області.

Військова прокуратура Львівського гарнізону проводила розслідування у кримінального провадженні щодо отримання службовою особою Т. неправомірної вигоди.

20 січня 2017 року оперуповноважений Управління захисту економіки у Львівській області К., який «випадково» опинився біля дверей слідчого кабінету ІТТ, в якому адвокат проводив побачення із своїх підзахисним, нібито почув, як під час спілкування із адвокатом підозрюваний розповів адвокату про те, що він (підозрюваний) в ході своєї службової діяльності отримував значні суми грошей, а в цьому випадку попався.

Після цього цей оперуповноважений з таким чудовим слухом подав рапорт на ім’я свого керівника, після чого дав показання в якості свідка у кримінальному проваджені проти Т., і протокол цього допиту був долучений до матеріалів провадження, яке було направлено до суду першої інстанції.

Адвокат і його підзахисний подали заяви про вчинені кримінальні правопорушення - втручання у діяльність захисника та порушення права на захист, але наразі кримінальна справа перебуває на розгляді суду першої інстанції, а оперуповноважений заявлений в якості свідка обвинувачення.

Що ж тут казати про право на таємницю спілкування підозрюваного з адвокатом, якщо показання «по підслуху» використовуються обвинуваченням в якості джерела доказів у справі.

Геннадій Токарев, адвокат

Будемо вдячні за коментарі адвокатів

 

 

 Поділитися