MENU

Крим: знову хатній трус і затримання (ОНОВЛЕНО)

31.10.2018
ХПГ-інформ

Вчора, 30 жовтня, після хатнього трусу в селі Жемчужному Кіровського району Криму російські силовики затримали Ділявера Гафарова, – передає сайт «Крым.Реалии», посилаючись на громадське об’єднання «Кримська солідарність». Гафарова підозрюють в участі в збройному формуванні (ч. 2. ст. 208 КК РФ).

Як повідомив журналіст Антон Наумлюк у Facebook, трус розпочався о четвертій годині ранку і тривав до одинадцятої години.

«Кілька десятків людей в масках і зі зброєю зламали двері та увірвалися всередину, в домі були Ділявер з дружиною та батьки. Постанову на трус не пред’явили, понятими були дві дівчини з Феодосії, яких привезли з собою силовики. Ані родичів, ані незалежних понятих до будинку не пустили. Шукали зброю та наркотики, нічого не знайшли, вилучили комп’ютер, планшет і телефони», – написав журналіст.

Ділявер Гафаров
(фото: Facebook «Кримської солідарності»)

Гафаров працює продавцем у крамниці, раніше претензій до нього збоку силовиків не було.

Сьогодні, 31 жовтня, Гафарову мали обирати запобіжний захід – про це повідомив сайт телеканалу ATR, посилаючись на Антона Наумлюка. Проте відомостей про те, чи відбулося судове засідання, поки що немає.


Ввечері 31 жовтня сайт «Крым.Реалии» повідомив, що підконтрольний московській владі Київський районний суд Сімферополя заарештував Ділявера Гафарова до 25 грудня цього року.

«Суддя не вдавався в обставини справи, в особу Гафарова. Він не судимий, раніше правоохоронні органи не мали до нього претензій. Це суддею не було враховане», – сказав адвокат Сеяр Панич.

 Поділитися