MENU

Подібні статті

Amnesty International: Google і Facebook загрожують правам людини80-year-old Ukrainian charged with trying to overturn the government via a Facebook repostUkrainian journalist in Russian-occupied Crimea fined for negative Facebook post about PutinUkrainian sentenced for an ‘anti-Russian’ Facebook post describes atmosphere of fear in occupied CrimeaOpenly illegal prosecution for a Facebook repost of another Crimean Tatar woman activistRussia detains & prosecutes Crimean Solidarity rights activist for being tagged on FacebookБоротьба за об’єктивність: соціальні мережі оголосили фейкам війнуFacebook «почистили» від тролів‘Expert’ who helped jail Crimean Tatar lawyer for Facebook post called for “rabid Ukrainians to be killed”Crimean Solidarity rights activist added to Russia’s List of ‘terrorists & extremists’ for a Facebook repost77-year-old Russian human rights defender jailed for Facebook repost in support of political prisonersRussia brings criminal charges against Crimean Tatar human rights activist over Facebook repostUkrainian jailed as ‘extremist’ in Russia for a Facebook post asking for tyresCrimean Tatar activist sentenced for Facebook comment that Crimea is and always will be UkraineUkrainian activist sentenced in occupied Crimea for ‘anti-Russian’ Facebook postsCrimean Tatar jailed for Facebook reposts critical of Russian occupation of CrimeaCrimean Tatar activist prosecuted for Facebook birthday greeting to Mustafa DzhemilevUkrainian student sentenced for ‘propaganda of communism’ on FacebookUkrainian activist prosecuted in occupied Crimea for ’anti-Russian’ posts on FacebookТюремний термін за пости в Facebook

Facebook не будуватиме data-центри в країнах, де порушуються права людини

07.03.2019
Денис Волоха

Про це повідомляє espreso.tv, посилаючись на публікацію виконавчого директора Facebook Марка Цукерберга під назвою «A Privacy-Focused Vision for Social Networking» у своєму профілі.

Таке рішення в компанії ухвалили в рамках змін до політики приватності.

«Надавати послуги в країні та зберігати там дані — різні речі. Оскільки ми будуємо свою інфраструктуру по всьому світу, ми вирішили не будувати data-центри в країнах, де були зафіксовані випадки порушення прав людини, як-то право на приватність та право на свободу висловлювань. Якщо ми будуватимемо data-центри, де міститиметься чутлива інформація, у таких країнах, замість того, щоби лише кешувати нечутливу інформацію, це може спростити завдання урядам цих країн, якщо вони захочуть отримати доступ до персональних даних. — Йдеться в дописі. Дотримання такого принципу може означати, що наші сервіси будуть заблоковані в деяких країнах, а також те, що ми не зможемо зайти в деякі нові найближчим часом. Це компроміс, на який ми готові піти. Ми не віримо, що зберігання персональних даних у ряді країн — достатньо безпечна справа, щоби можна було будувати такі важливі об’єкти інтернет-інфраструктури».

Цукерберг не уточнює, про які саме країни йде мова. Компанії Facebook, окрім однойменної соцмережі, належать сервіси WhatsApp та Instagram.


У соціальних мережах Facebook та Instagram видалили близько півтисячі сторінок та акаунтів, з яких розповсюджувалася неправдива й маніпулятивна інформація.

 Поділитися