MENU

Подібні статті

Моніторинговий візит до ДУ «Харківська виправна колонія № 43»Новий Інтернет-ресурс Харківської правозахисної групи‘Мені огидна така служба’: інтерв’ю з ексохоронцем харківського парку, де б’ють людейГромадянин Ізраїлю заявляє про побиття охороною харківського саду Шевченка. Це третє побиття за рікПрава людини, молодь та інклюзія: про поступ XVII Мандрівного Docudays UA на ХарківщиніНа Харківщині стартує XVІI Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAЗвільнення за хворобою (Харківська область)Як на Харківщині протидіють торгівлі людьмиХарківське «одоробло» – справу знову розгляне судУ Харкові завершився тиждень ХарківПрайдуУ побитого за участю охорони харківського парку студента виявили внутрішній перелом та забоїНові деталі про побиття двох студентів у харківському парку‘Ми не розуміли, що відбувається’, — студенти, імовірно побиті охороною харківського паркуРезюме моніторингу доступності виборчих дільниць у Харківській областіПротидія торгівлі людьми на Харківщині в умовах адміністративно-територіальної реформиПсихологічний стартап харківських студентів залучив майже мільйон гривень інвестицій, перемігши у двох конкурсахХарківська міськрада програла суд про перейменування проспекту ГригоренкаКоментар Харківської правозахисної групи до Сьомої періодичної доповіді України про виконання положень Конвенції ООН проти катувань та нелюдяного або такого, що принижує гідність, поводження чи покарання (2-ге видання, виправлене та доповнене)Перемога адвоката ХПГ! Довічника звільнено за хворобоюЗаява Харківської правозахисної групи і АДЦ «Меморіал»

Один з найновіших міських сміттєвих полігонів знаходиться в балці Криський Яр

24.03.2019
Влад Боднар

Сьогодні піде мова про сміттєвий полігон колишньої столиці України – міста Харкова. Розміщення та захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) IV класу небезпеки, утворених на території міста Харкова, здійснюються на Дергачівському полігоні ТПВ, який розташований в балці Криський Яр Дергачівського району Харківської області.

Дергачівський полігон ТПВ діє з 2005 року та складається з двох черг. І черга Дергачівського полігону ТПВ експлуатувалась з 2005 року по 2012 рік. ІІ черга Дергачівського полігону ТПВ у 2009 році була разбита на два пускові комплекси. Перший пусковий комплекс ІІ черги Дергачівського полігону ТПВ експлуатувався з 2012 року по 2015 рік. У 2015 році був введений в експлуатацію другий пусковий комплекс ІІ черги Дергачівського полігону ТПВ.

Створення системи роздільного збору побутових відходів передбачає не лише встановлення контейнерів для збору ресурсно-цінних компонентів, але і створення потужностей по сортуванню відходів і їх підготовці до переробки. У 2018 році у місті Харкові окремо збиралися відходи із поліетилену. Об’єм складає 41,9 тисяч метрів кубічних.

Сортування ТПВ планується здійснювати на комплексі з переробки твердих побутових відходів з системою, збору, утилізації полігонного газу та виробництва електроенергії в місті Дергачі Харківської області.

Коли Харківська Правозахисна Група отримує інформацію про екологічний вплив сміттєзвалища на навколишнє середовище, ми одразу вас сповістимо.

 

 Поділитися