MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Харківщина: під ударом — історія, релігія, мистецтвоПравила обробки і захисту персональних даних у базах даних, володільцем якої є громадська організація «Харківська правозахисна група»Декларація етичних засад Харківської правозахисної групиДва роки повномасштабної російсько-української війни: Харківська областьХарків у вогні, викрадені діти, ‘вибори’ на окупованих територіях — підсумки тижняНа Харківщині від ракетного удару загинуло немовляХарків, Київ, Павлоград: Україна пережила черговий масований обстрілЗвіт за результатами моніторингового візиту до Харківського слідчого ізолятораПредставниця МКС відвідала ХарківщинуХарківська приймальня: допомогти кожномуОдин успіх Харківської правозахисної групи у 1991 роціЗамінована Харківщина: за тиждень постраждало семеро цивільнихРозстріли у Бучі та катівні на Харківщині: Нові подання до Міжнародного кримінального суду. АнонсДворівнева система тортур: катування українців у Харківській області під час окупаціїМешканці Харківщини отримують 426 млн компенсації за пошкоджене майноХарківська правозахисна група шукає Chief Communications OfficerВакансія: Менеджер проєктів у Харківській правозахисній групіЧерез російські обстріли у Куп’янському районі Харківщини оголосили обов’язкову евакуацію‘Ми зробимо ХарківПрайд видимим і безпечним’Атаки на Київ і Харків, евакуація з Сумщини, повернення тіл загиблих полонених — підсумки тижня

Влада Харкова бездомних лише рахує

12.06.2019   
Влад Боднар
У місті соціальні послуги бездомним особам та особам, звільненим з місць позбавлення волі, надає комунальний заклад «Харківський міський центр реінтеграції бездомних осіб». Центр здійснює облік бездомних осіб, які звернулись особисто та виявлених в ході соціального патрулювання. Станом на 01.07.2019 року на обліку в Центрі перебуває 384 бездомні особи. Соціальні програми, які стосуються бездомних осіб у місті Харкові не приймались.

В Україні найбільш незахищені версти населення – це бездомні люди. Їх права у нашій країні дотримуються найменше. Якщо для людей з інвалідністю впроваджується в містах багато соціальних програм, є спеціальні для них соціальні приміщення, багато хто з осіб з інвалідністю має родичів, хто за ними доглядає, то бездомні люди нічого цього не мають. Харківська правозахисна група вирішила дізнатися про ситуацію з дотриманням прав бездомних осіб по всім обласним центрам України. У цьому матеріалі коротко про бездомних у Харкові.

У місті соціальні послуги бездомним особам та особам, звільненим з місць позбавлення волі, надає комунальний заклад «Харківський міський центр реінтеграції бездомних осіб». Центр здійснює облік бездомних осіб, які звернулись особисто та виявлених в ході соціального патрулювання. Станом на 01.07.2019 року на обліку в Центрі перебуває 384 бездомні особи. Соціальні програми, які стосуються бездомних осіб, у місті Харкові не приймались.

На сьогодні у Харкові, в межах виконання соціального замовлення міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа», діє соціальний проект «Організація та проведення соціального патрулювання з метою виявлення осіб без певного місця проживання, що знаходяться на вулиці, та надання їм соціально-психологічної допомоги для поліпшення соціального стану громади місця Харкова», який реалізує благодійна організація «Харківський благодійний фонд «Надія є». На реалізацію зазначеного проекту з міського бюджету виділені кошти у сумі 60 тисяч гривень.

Для міста з бюджетом  у 13 мільярдів гривень, сума у 60 тисяч гривень – це «копійки». На ремонт зупинки громадського транспорту витрачають вдесятеро більше. Харківська влада не надає бездомним ні тимчасового притулку, ні якого-небудь харчування, ні  медичного догляду.

 Поділитися