MENU

У Таїланді звільнили шістьох ув’язнених українців

19.04.2021
ХПГ-інформ

Українці отримали Королівське помилування з нагоди відзначення Національного Дня Таїланду, повідомляє Офіс Уповноваженого Верховній Раді України. Це відбулося завдяки співпраці з Головним Омбудсманом Королівства Таїланд, зазначає Людмила Денисова.

«Двоє отримали помилування у вигляді зменшення термінів покарання на 1/6 від актуального терміну ув’язнення (без урахування проведеного у в’язниці часу), 1 особа – на 1/2, а 6 громадянам України було скорочено термін та звільнено від подальшого покарання», – йдеться в повідомленні.

Звільнені українці вже повернулися на батьківщину. Троє наших співгромадян залишаються за ґратами.

Людмила Денисова висловила вдячність Королю Таїланду Рамі Х за прояв високого людського гуманізму, Головному Омбудсмену Королівства Таїланд Віддхавату Раджатануну, а також працівникам посольства України.

У жовтні минулого року Король Таїланду вже помилував 16 українців. Тоді двом особам зменшили термін покарання на 1/6 від актуального терміну ув’язнення (без урахування проведеного у в’язниці часу), сімом особам – на 1/2, решту – було повністю звільнено з-під варти.


Нагадаємо, у 2016 та 2018 роках суд Королівства Таїланд засудив українських громадян Ярослава Яновського та В’ячеслава Хлєбку до 25 років ув’язнення. Міністерство соціальної політики надало обом чоловікам статус осіб, постраждалих від торгівлі людьми.

 Поділитися