MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Таїланді звільнили шістьох ув’язнених українців

19.04.2021   
ХПГ-інформ
Троє наших співгромадян залишаються за ґратами.

Українці отримали Королівське помилування з нагоди відзначення Національного Дня Таїланду, повідомляє Офіс Уповноваженого Верховній Раді України. Це відбулося завдяки співпраці з Головним Омбудсманом Королівства Таїланд, зазначає Людмила Денисова.

«Двоє отримали помилування у вигляді зменшення термінів покарання на 1/6 від актуального терміну ув’язнення (без урахування проведеного у в’язниці часу), 1 особа – на 1/2, а 6 громадянам України було скорочено термін та звільнено від подальшого покарання», – йдеться в повідомленні.

Звільнені українці вже повернулися на батьківщину. Троє наших співгромадян залишаються за ґратами.

Людмила Денисова висловила вдячність Королю Таїланду Рамі Х за прояв високого людського гуманізму, Головному Омбудсмену Королівства Таїланд Віддхавату Раджатануну, а також працівникам посольства України.

У жовтні минулого року Король Таїланду вже помилував 16 українців. Тоді двом особам зменшили термін покарання на 1/6 від актуального терміну ув’язнення (без урахування проведеного у в’язниці часу), сімом особам – на 1/2, решту – було повністю звільнено з-під варти.


Нагадаємо, у 2016 та 2018 роках суд Королівства Таїланд засудив українських громадян Ярослава Яновського та В’ячеслава Хлєбку до 25 років ув’язнення. Міністерство соціальної політики надало обом чоловікам статус осіб, постраждалих від торгівлі людьми.


Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

 Поділитися