search  
Human Rights in Ukraine. Website of the Kharkiv Human Rights Protection Group
print
03.02.2007
Права жінок

В Туреччині звільнено повій-українок

   

Міністерство внутрішніх справ України, каже, що завдяки його запитам на адресу турецької поліції вдалося звільнити понад 20 українок, деякі з яких, як вважають, стали жертвами перемитників людьми.

Днями в провінції Анталія місцева поліція затримала 24 молодих українки, віком 20-25 років. Всі вони займалися проституцією. Загалом, згідно офіційної статистики, в Туреччині перебуває щонайменше 5 тисяч молодих українських жінок, втягнутих у легальну та нелегальну секс-індустрію.

Зараз жінок допитують. Начальник відповідного департаменту МВС Михайло Андрієнко каже, що левову частку цих українок знайшли завдяки запитам міністерства, в яких вказувалися адреси та імена розшукуваних.

"Я впевнений, що серед них є жертви торгівлі людьми, тому що, згідно з нашою інформацією, вони дійсно були відправлені, і сутинери отримали за них кошти," - каже Андрієнко.

"Якщо комусь із них потрібна медична чи психологічна допомога, її надасть Міжнародна організація міграції, і вони будуть повернені в Україні. Якщо ж ці жінки не є жертвами торгівлі людьми, їх просто депортують в Україну."

Михайло Андрієнко каже, що приблизно половина жінок іде на такий крок добровільно, решта стають жертвами шахрайства та примусу. Ця країна приваблює емігрантів спрощеним візовим режимом та дешевизною оформлення документів. До того ж, проституція там легалізована.

Окрім Туреччини, випадки торгівлі українцями, серед яких не лише секс-рабство, фіксують в Російській Федерації, Чехії, Польщі, Об’єднаних Арабських Еміратах, інколи Великобританії та інших країнах.

Recommend this post
X
forgot the password

registration

X

X

send me a new password