search  
Human Rights in Ukraine. Website of the Kharkiv Human Rights Protection Group
print
27.09.2013 | Степан Терновий
Правоохоронні органи

Четверо запорізьких міліціонерів покарані за систематичне вимагання та отримання хабарів

   

В одному з міськвідділів ГУМВС України в Запорізькій області було зафіксовано факт вимагання та отримання хабара. Дане правопорушення встановили співробітники СБУ. А вимаганням власне займалися три співробітника сектору карного розшуку під керівництвом виконувача обов’язків їхнього безпосереднього начальника . Таким чином правоохоронці нібито вирішували питання про непритягнення до кримінальної відповідальності мешканців регіону за вчинення адміністративних правопорушень .

Як повідомили сьогодні в прес-центрі СБУ, обласною прокуратурою доведено факти систематичного вимагання та отримання правоохоронцями незаконного матеріальної винагороди від громадян України під час проведення досудового слідства.

Енергодарський міський суд Запорізької області визнав винними всіх зловмисників за ч.3 ст.368, ч.2 ст.15, ч.4 ст.369, ч.1 ст.28, ч.2 ст.365, ч.1 ст. 365, ч.1 ст.28, ч.1 ст.365, ч.2 ст.127 Кримінального кодексу України і призначив покарання у вигляді позбавлення волі : трьом - на 5 років, одному - на 3 роки з випробувальним терміном і штрафом у розмірі 8,5 тис. гривень, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком 3 роки, а також позбавленням спеціального міліцейського звання.

Вирок набрав чинності .

За матеріалами РепортерUA

Recommend this post
X
forgot the password

registration

X

X

send me a new password