search  
Human Rights in Ukraine. Website of the Kharkiv Human Rights Protection Group
print
01.12.2013
Оголошення

Система Євромайдан SOS закликає не піддаватися на жодні провокації

   

Силами активістів, журналістів та юристів запрацювала система Євромайдан SOS, яка пов’язує між собою учасників Євромайданів, які потребують допомоги (насамперед, правової), та тих, хто може її надати.

Сторінка Євромайдану SOS на Facebook

Громадські спостерігачі «ОЗОН» відзначають, що попри величезну кількість учасників акції на вулицях ПРАКТИЧНО ВІДСУТНІ правоохоронці!!!! Складені палки, коктелі Молотова, групи «тітушек», тільки два міліціонери біля входу на Майдан та біля пам’ятника Леніну, та НУЛЬ міліціонерів на Хрещатику та у прилеглих провулках дають підстави стверджувати, що влада не прийняла ЖОДНИХ ЗАХОДІВ для забезпечення безпеки на вулицях та ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРОВОКАЦІЙ. З огляду на те, що велика кількість міліції – звична практика роботи навіть просто на концертах, то така ситуація несе пряму загрозу для людей та викликає підозри, що це РОБИТЬСЯ СВІДОМО!!!

МИ ЗАКЛИКАЄМО УЧАСНИКІВ МИРНОГО ЗІБРАННЯ БУТИ ДУЖЕ УВАЖНИМИ ТА НЕ ПІДДАВАТИСЯ НА ЖОДНІ ПРОВОКАЦІЇ!!!!

ДРУЗІ! Якщо ви стаєте свідками подібних ситуацій – ДЗВОНІТЬ 102 та ВИМАГАЙТЕ ВІД ПРАВООХОРОНЦІВ ВТРУТИТИСЯ В СИТУАЦІЮ ТА ІЗОЛЮВАТИ ПРОВОКАТОРІВ ВІД УЧАСНИКІВ МИРНОГО ЗІБРАННЯ!!!!


Recommend this post
X
forgot the password

registration

X

X

send me a new password