search  
Human Rights in Ukraine. Website of the Kharkiv Human Rights Protection Group
print
28.04.2014 | Георгій Кобзар
Право на охорону здоров’я

В Одесі пораненому не дочекатися меддопомоги?

   

В Одесі розпочато кримінальне провадження за фактом ненадання медичної допомоги постраждалим від вибуху на блокпості 25 квітня. Як повідомили у прес-службі прокуратури Одеської області, провадження відкрито за публікаціями у ЗМІ.

«Днями у засобах масової інформації з’явилися публікації про ненадання медичними працівниками однієї з лікарень Одеси допомоги активістам, які постраждали в результаті вибуху біля блокпосту. Даний факт перевіряється, у зв’язку з чим прокуратурою Малиновського району Одеси розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 139 КК України (ненадання допомоги хворому медичним працівником)», – зазначили в прокуратурі.

Проводяться першочергові слідчі дії для встановлення всіх обставин, яким буде дана правова оцінка.

Нагадаємо, 25 квітня близько 4-ї ранку поблизу Одеси на Овідіопольській дорозі в районі ринку «7-й кілометр» невідомі з автівки кинули осколкову гранату в блокпост, організований євромайданівцями та правоохоронцями для захисту регіону. Поранення отримали 7 чоловік, з яких 4 були госпіталізовані (в їх числі – співробітник ДАІ).

Активісти заявили, що в Міській клінічній лікарні № 1 спочатку відмовлялися надати допомогу потерпілим, назвавши їх «бомжами».


Recommend this post
X
forgot the password

registration

X

X

send me a new password