search  
Human Rights in Ukraine. Website of the Kharkiv Human Rights Protection Group
print
20.09.2014 | Яна Смелянская
Хроніка

Куди дівати вимушених переселенців?

   

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Георгіївський, повідомив, що переселенців з Донецької та Луганської областей на території Харківської області більш розсіляти нікуди. «Протягом останніх двох місяців Харків є транзитним регіоном. Перспектива розселення на території області вичерпана. Це вимушений захід для більш якісного вирішення питань переселенців в інших областях України. На сьогодні питання розселення громадян із зони АТО в приміщення, пристосовані для осінньо-зимового періоду - задача номер один. Зазначу, що всі сфери життєзабезпечення регіону несуть колосальне навантаження, продовжуючи виконувати свої функції»- підкреслив чиновник.
Станом на 19 вересня в базу даних області внесено 80 тисяч 172 людини з Луганської та Донецької областей та 841 кримчанин. Тимчасовим житлом забезпечили 18 тисяч 612 осіб, багато з них - за рахунок волонтерів. Майже 23 з половиною тисячі осіб зможуть отримувати свої пенсії в Харківській області.
1175 дітей зі східних регіонів та Криму влаштовані в дитячі сади, 7133 дитини ходять в школи. 117 літніх людей визначені в будинку престарілих. Потреба в додатковому фінансуванні зросла майже до півтора мільйонів гривень. Зросло навантаження на лікарні - більше 30 тисяч переселенців звернулися за медичною допомогою.


Recommend this post
X
forgot the password

registration

X

X

send me a new password