search  
Human Rights in Ukraine. Website of the Kharkiv Human Rights Protection Group
print
28.01.2015 | Яніна Смелянська
Хроніка

СБУ затримала диверсантів

   

"У рамках посилення антитерористичних заходів в Харківському регіоні контррозвідка СБУ викрила та знешкодила диверсійну групу, яка спільно з терористами так званої ДНР готувала на замовлення російських спецслужб збройну провокацію з метою дискредитувати сили АТО на підконтрольних українським властям територіях", - йдеться в повідомленні.

Так, були затримані три жителя Харкова, які мали завдання здійснити тяжкі злочини проти мирного населення в Донецькій області, переодягнувшись у форму українських військових.

Диверсанти отримали вказівку прибути в місто Курахове Мар’їнського району Донецької області, де їх спільники приготували для них зброю і одяг з розпізнавальними знаками українських військових. Зловмисники готувалися пограбувати місцевого підприємця і здійснити жорстоку розправу над ним і його сім’єю, що повинно було стати темою чергових замовних сюжетів на російському телебаченні.

СБУ вилучила у диверсантів два карабіни, гранати РГД-5, велику кількість набоїв. https://www.youtube.com/watch?v=jx5RV8UagGQ


Recommend this post
X
forgot the password

registration

X

X

send me a new password