search  
Human Rights in Ukraine. Website of the Kharkiv Human Rights Protection Group
print
21.04.2015 | Яніна Смелянська
Тероризм

Визначена дата початку військової агресії РФ проти України

   

 У документі наголошується, що вперше визначена дата початку військової агресії РФ проти України - 20 лютого 2014 року
 
"Необхідність прийняття цієї постанови обумовлена потребою офіційного визнання парламентом України як представницьким органом українського народу факту збройної агресії Російської Федерації проти України і визначення обсягу, наслідків та вимог, пов’язаних з цим, що створить юридичну основу для пред’явлення України консолідованих претензій Російської Федерації", - йдеться в постанові.
 
Згідно пояснювальної записці, реалізація постанови не потребує виділення додаткових коштів з Державного бюджету України.
 
Також Верховна Рада України вимагає від Російської Федерації негайно вивести всі військові формування збройних сил РФ і припинити будь-яку підтримку терористичних організацій на сході України, а також покарати винних у підготовці та здійсненні агресії проти України. "Залучити до кримінальної відповідальності і покарати осіб, винних у плануванні, підготовці, початку та здійсненні агресії проти України і скоєнні військових злочинів і злочинів проти людяності. У разі відмови Російської Федерації покарати винних Україна залишає за собою право звернутися до Міжнародного кримінального суду з клопотанням почати розслідування ситуації, яка була викликана збройною агресією Російської Федерації проти України і триває з 20 лютого 2014 року", - йдеться в заяві парламенту

Recommend this post
X
forgot the password

registration

X

X

send me a new password