search  
Human Rights in Ukraine. Website of the Kharkiv Human Rights Protection Group
print
09.10.2015 | Юрій Шершень

Найманець отримав 8,5 років за підготовку вбивства політичного емігранта з Росії

   

Київський районний суд м. Харкова засудив до восьми з половиною років ув’язнення кілера, який мав здійснити вбивство колишнього співробітника ФСБ, громадянина Російської Федерації Іллі Богданова, що попросив політичного притулку в Україні, і є бійцем Добровольчого українського корпусу.

Як повідомляє медіа група «Об’єктив», найманий вбивця був затриманий співробітниками Служби безпеки України в кінці січня цього року. Під час затримання він повідомив, що в 2014 році в Бєлгороді (РФ) був завербований лідером «Оплоту» Євгеном Жиліним і співробітниками ФСБ Росії. За вказівкою кураторів зловмисник збирав інформацію про переміщення українських підрозділів, а згодом отримав завдання на вбивство політбіженця.

Під час проведення обшуку у затриманого були вилучені снайперська гвинтівка, з якої він планував застрелити Богданова, безшумний пістолет (російського виробництва) і патрони до зброї.

Зазначимо, що після провалу планів російських спецслужб щодо створення на теренах Харківщина так званої «ХНР», Харків фактично перетворився на прифронтове місто, в якому відбулася вже низка терористичних нападів, спрямованих проти проукраїнських активістів. І значну частину терактів вдалося попередити, завдяки пильності громадян та правоохоронців.

Recommend this post
X
forgot the password

registration

X

X

send me a new password