пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
14.04.2019 | Денис Волоха
Свобода пересування

Запроваджено безвіз із Таїландом до 30 днів

Прапор Королівства Таїланд
   

Відсьогодні громадяни України можуть відвідувати Королівство Таїланд із туристичною метою на період до 30-ти календарних днів без оформлення візи.

Для поїздки потрібно мати лише закордонний паспорт (необов’язково біометричний).

Щоби перебувати в країні строком більшим за тридцять днів, необхідно оформити візу. МЗС також нагадує, що під час поїздки за кордон необхідно мати страховку.

Раніше Міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомляв, що Україна веде перемовини з 22-ма країнами світу щодо запровадження безвізового режиму перетину кордону.

Відповідно до даних сайту www.passportindex.com, український закордонний паспорт зараз дозволяє відвідати без візи 90 країн. Ще в 32-х країнах візу можна оформити під час прибуття. За рейтингом «потужності» цей сайт розташовує біометричний паспорт громадянина України на 64-й з-поміж 199 сходинок глобального рейтингу. П’ятіркою «найпотужніших» країн за можливістю безвізового в’зду вважаються Об’єднані Арабські Емірати, Люксембург, Фінляндія, Німеччина та Іспанія.

Henley Passport Index ставить Україну на 40 місце за цим же показником та зазначає, що українці можуть відвідувати 128 країн без оформлення візи. За часи існування індексу (з 2006-го року) наша держава піднялася на 40 із 64-ї позиції у світовому рейтингу.


Рекомендувати цей матеріал

коментарі

щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном »»

2019.04.15 | Evgen

Да кому нужен безвизовый режим - простому народу, который элементарно не имеет средств для европейских путешествий и который составляет подавляющее большинство Украины или той совершенно незначительной части украинской элиты, которая безосновательно приписывает этому безвизовому режиму "волшебные" свойства, рассчитывая на безграмотность населения !!!!!!

згорнути вітку

2019.04.15 | Denys

Безвиз стимулирует мозговую деятельность и укрепляет потенцию, вы разве не знали?

При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль